Wczytuję dane...
Model: 4141
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN: 4020972041418
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Szukasz prezentu dla swojej pociechy i nie masz pojęcia, na co się zdecydować? Chcesz kupić wnukowi czy dziecku znajomych coś miłego i zarazem pożytecznego? To trafiłeś idealnie. Bowiem pluszowe koniki, które oferuje nasz sklep, są znakomitym wyborem. Nadają się dla każdego dziecka począwszy od 12 miesiąca życia.

Konik zabawka będzie zapewne potraktowany przez roczne dziecko jako ulubiona przytulanka. Miękki w dotyku pluszak zapewni dziecku poczucie bezpieczeństwa i potrzebę bliskości, a jednocześnie stanie się towarzyszem zabaw każdej pociechy. Będzie dla niego źródłem niezapomnianych przeżyć i radości. Dlatego warto kupować pociechom przytulanki i konstruować otoczenie dziecka w oparciu o sprawdzone pluszowe zabawki. Zestaw zawiera 2 koniki, które się dopełniają i na pewno przydadzą w codziennym poznawaniu świata.

To, że roczne dziecko będzie zachwycone konikami, jednak nie oznacza, że pięciolatek nie będzie zadowolony z niespodzianki, którą będzie pluszowy konik. Wręcz przeciwnie, przedszkolaki uwielbiają urządzać teatrzyki i wszelkiego rodzaju zabawy twórcze. Dlatego koniki pluszowe dla dzieci o wdzięcznych imionach Penny i Molly będą stanowiły idealne pomoce w codziennych zabawach tematycznych dzieciaków. Zabawy takie rozwijają dziecięcą wyobraźnię i pozytywnie wpływają na inteligencję emocjonalną, które jest bardzo ważna w dorosłym życiu.

Zabawa będzie długa i owocna, a rodzice czy opiekunowie zadowoleni z chwili wolnego czasu dla siebie... Cena zestawu jest atrakcyjna i z pewnością nie zrujnuje domowego budżetu. Za 2 pluszowe koniki dla dzieci zapłacimy jedynie 54,55 zł plus wysyłka od 10 zł.

Sklep maludas.pl oferuje zestaw marki SMALL FOOT, który zawiera 2 koniki wykonane z pluszu. Jeden z nich ma jednolity, ciemnobrązowy kolor. Drugi posiada rude wstawki na białym tle. Każdy konik zabawka ma wymiary: około 27 x 13 x 26 cm. Zestaw waży 0,22 kg.

Dodatkowym atutem jest ekologiczny sposób produkcji zabawek marki SMALL FOOT.  Ta znana niemiecka firma zaopatruje swoje przedsiębiorstwo w zieloną energię. Kupując produkty tej marki wspierasz działania zmierzające do ochrony ekosystemów naszej planety.

Zapraszamy do zakupu. Zadowolenie dziecka i rodzica gwarantowane.

Wymiary: około 27 x 13 x 26 cm

Materiał: plusz

Waga: 0,22 kg

Wiek: od 12 miesiąca życia

Polecamy