Wczytuję dane...
Model: 5907522820947
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Dzieci już w fazie prenatalnej są stymulowane szumem serca matki oraz wód płodowych, co jest im odbierane wraz z przyjściem na świat. Często z tego powodu nie mają poczucia bezpieczeństwa, którego brak znacząco utrudnia im spokojny sen.

Z pomocą przychodzą szumiące misie, które dzięki wytwarzaniu białych i różowych szumów, dają dzieciom to, czego potrzebują, czyli poczucie bezpieczeństwa, ułatwiając tym samym zaśnięcie. Są również dużym wsparciem dla rodziców w przypadku, gdy maluch ma problemy z drzemką, spowodowane na przykład kolkami lub innymi problemami. Pozwalają na relaks oraz komfort psychiczny opiekunów dziecka, mogących bez skrępowania zajmować się swoimi codziennymi zajęciami. Szumisie można uznać za udoskonaloną wersję pluszaków znanych nam wszystkim z dzieciństwa – dzieci mogą zabierać je na wycieczki oraz swobodnie się nimi bawić, a dodatkowo wyciszają, koją i pomagają odprężyć się najmłodszym, co znacząco wpływa na komfort ich snu.

Szumiący miś Staś to wielozadaniowa zabawka, która dzięki znormalizowanemu poziomowi szumu daje poczucie bezpieczeństwa i ułatwia dzieciom zasypianie. Zabawka Staś jest uznawany za łowickiego tatę. Jest wykonany z atestowanych materiałów, dzięki czemu jest bezpieczny już od pierwszych dni życia. Włącza się go jednym przyciskiem, bez niepotrzebnych komplikacji. Posiada aż 5 rodzajów szumów, budujących poczucie bezpieczeństwa dziecka i są to: wody płodowe i bicie serca, dźwięk padającego deszczu, szum fal oraz dwa dźwięki suszarki, co ułatwia wybór odpowiedniego dźwięku uspokajającego dziecko, którego głośność można regulować. Ponadto posiada czujnik automatycznego wyciszenia po upływie godziny, dzięki czemu sam kończy swoją pracę gdy dziecko zaśnie, nie budząc go. Dodatkowo jest wyposażony w gryzak, który zaspokaja dziecko w czasie wyżynania się zębów.

Szumiś Staś – jak i pozostałe szumisie – można kontrolować za pomocą aplikacji na telefon, zarówno na systemie operacyjnym Android, jak i iOS. Aplikacja powiadamia opiekuna w przypadku, gdy maluszek się obudzi i zapłacze, wtedy też automatycznie włącza się szum. Pozwala to opiekunom na wykonywanie ich codziennych zajęć, bez potrzeby kupowania dodatkowych elektronicznych niani, które tylko zabierają miejsce. Pomocna jest również w ustaleniu optymalnego czasu pracy, przez który miś ma szumieć. Ponadto ułatwia kontrolowanie poziomu naładowania baterii zabawki czy właściwego poziomu dźwięku. Dodatkowym atutem jest to, iż pluszakom tym można nadać imię swojego dziecka, przez co będą jeszcze bardziej spersonalizowane z maluchami. Stanowią one również cudowną pamiątkę z okresu dzieciństwa na późniejszych etapach życia dziecka.

Szumiś to wiele funkcji zamkniętych w jednej maskotce. Decydując się na zakup szumisia w naszym sklepie, otrzymujesz gwarancję oryginalności, a przy tym najwyższej jakości produktu w okazyjnej, adekwatnej cenie.

Parametry techniczne:
kolor: kolorowy

tworzywo: najwyższej jakości, atestowany materiał
wysokość: 34 cm
szerokość: 16 cm
zasilanie: 3 x bateria AAA (brak w zestawie)
funkcje: 5 szumów, obsługa jednym przyciskiem, regulacja głośności, automatyczne wyciszenie, sterowanie smartfonem dzięki darmowej aplikacji
dodatkowe zalety: możliwość prania w pralce – w temperaturze do 40 stopni (po uprzednim wymontowaniu mechanizmu).

Wymiary: wysokość 34 cm, szerokość 16 cm

Polecamy