Wczytuję dane...
Model: 9402
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Ten solidny konik na biegunach został wykonany z przyjemnego w kolorze drewna, a jego design przywołuje rodzicom czasy beztroskiego dzieciństwa! Zabawka posiada pięknie wyprofilowaną, dolną ramę, dzięki której poziom bujania konia dopasowany jest do potrzeb najmłodszych dzieci.

Ważnym atutem, jakim wyróżnia się ten drewniany konik na biegunach, jest dodatkowe zabezpieczenie w postaci oparcia, dzięki któremu dziecko nie przewróci się do tyłu podczas zabawy. Samo oparcie zostało wykonane z trzech szczebelków i łączącej je u góry półokrągłej ramy, w którą dziecko może się wsunąć samodzielnie.

Koń na biegunach jest w całości dopasowany do potrzeb małych dzieci, więc jego wysokość również została tutaj drobiazgowo przemyślana. Od podłoża do miejsca siedzenia na koniu jest zaledwie 28 cm, co pozwala małemu dziecku samodzielnie wejść na zabawkę i w niej usiąść. Z tym zadaniem poradzą sobie dzieci już od drugiego roku życia.

Rozmiar konika sprzyja ćwiczeniu przez dziecko koordynacji i sprawności ruchowej i jednocześnie odciąża rodziców od konieczności każdorazowego wsadzania malucha na bujak. Bezpieczeństwo "jazdy" na tym bujaku dla dziecka zwiększają też podpórki pod ręce, które umieszczono w grzywie konia (w połowie jej wysokości). Dziecko może za nie wygodnie chwycić i opierając się o nie mieć wrażenie "przyspieszania" tempa bujania się konia przy użyciu odpowiedniego nacisku na uchwyty.

Sklep oferuje rodzicom produkt sprawdzony, wykonany z wysokiej jakości drewna i inspirowany klimatami dawnych czasów, dzięki czemu mogą oni poopowiadać dziecku o czasach, w których sami mieli podobnego konia na biegunach. Kup tę zabawkę swojemu potomkowi i sprawdź, jak bardzo dzieci uwielbiają bujane akcesoria. Ten konik na biegunach drewniany posiada dobre opinie klientów i cieszy się ich uznaniem, a jego cena jest wyjątkowo atrakcyjna.

Wymiary: około 83 x 28 x 29 cm, wysokość siedziska: 28 cm
Materiał: drewno 
Waga: 3,27 kg 
Wiek: od 24 miesięcy

Polecamy