Wczytuję dane...

Pudełka na zęby mleczne

Dla maluchów utrata ząbków mlecznych bywa nie lada przeżyciem. Gdy pierwszy ząb zacznie się chwiać, może w dziecku obudzić się lęk i dyskomfort, bo nie codziennie przecież traci się zęby. Jest to także moment niezwykle poruszający dla samych rodziców - oto na ich oczach ich jeszcze niedawno maleńkie dziecko coraz bardziej rośnie, rozwija się i powoli dojrzewa. By zachować ten moment w pamięci, przyda się kolorowe pudełko na zęby mleczne w kształcie zwierzątek czy bajkowych postaci. Ten niepozorny gadżet pozwoli nam odwrócić uwagę maluszka od stresującej sytuacji.

Czytaj więcej...

Możemy opowiedzieć mu, że gdy tylko wypadnie mu ząbek, schowa go do takiego pudełeczka dla wróżki, która w zamian da mu pieniążek albo dokładnie wyjaśnić mu, co go czeka, dlaczego zęby wypadają i że na miejsce mlecznego wyrasta nowy, stały ząb, a swojego mleczaka będzie mógł zachować w specjalnym pudełku. Ta prosta sztuczka zamieni dziecięce obawy w niecierpliwe oczekiwane na niesamowicie ważne wydarzenie. Maluch może mieć pudełeczko cały czas ze sobą, by gdy tylko ząbek wypadnie, od razu trafił na swoje miejsce i czekał albo na "Wróżkę Zębuszkę", albo na dumę mamy i taty.


Zestaw pudełek na zęby mleczne to także doskonała propozycja dla rodziców, którzy lubią kolekcjonować sentymentalne pamiątki, dowody dorastania swojej pociechy. Trwałe, starannie wykonane pudełko na zęby mleczne pozwoli nam przechować pierwszego utraconego mleczaka naszego dziecka, by kiedyś, za parę lat, z łezką w oku wspominać czasy, gdy dzieci były jeszcze małe i beztroskie. Nasz sklep oferuje pudełeczka na mleczaki, których główne cechy to wysoka jakość, ciekawy design i korzystna cena.


Pudełko na mleczaki to gadżet, który może najpierw pełnić rolę zabawki dla maluszka, która ukoi jego lęki i obawy związane z wypadaniem zębów mlecznych, a następnie, gdy dziecko już podrośnie, z łatwością zamieni się w pojemnik do przechowywania ząbków mlecznych. Dlatego tak ważne jest, by pudełka te były dobrej jakości - spędzą wiele lat wśród innych pamiątek rodzinnych, zdobiąc półki czy regały. Kup więc pudełko na zęby mleczne jak najlepszej jakości, by były estetyczną ozdobą zarówno teraz, jak i za nawet kilkanaście lat.


Sortuj według:
Wyświetl po produktów