Wczytuję dane...

Motory i motocykle elektryczne dla dzieci

Każde dziecko lubi naśladować dorosłych. Chce poczuć się ważne i dojrzałe jak mama, czy tata. Wyjątkową popularnością cieszy się rola kierowcy pojazdów. Maluchy uwielbiają obserwować kierującego tatę, często na tylnym siedzeniu naśladują każdy jego ruch. Co zrobić, aby marzenie dzieci się ziściło i jednocześnie było bezpieczne? Nasz sklep oferuje motory i motocykle przeznaczone dla małych kierowców, które zagwarantują dobrą zabawę, a przy okazji pozytywnie wpłyną na rozwój pociechy. 

Czytaj więcej...

Rodzaje pojazdów

Oferujemy szeroką gamę pojazdów elektrycznych. Solidny i ciekawie wykonany motocykl cieszy się rosnącym powodzeniem. Posiada wytrzymały akumulator, który zapewni 2-3 godzinną wspaniałą zabawę. Są to produkty między innymi znanego i cenionego, hiszpańskiego producenta INJUSA, który z pasją tworzy elektryczne zabawki dla amatorów motoryzacji, Bezpieczeństwo zapewnia mocowany w rączce gaz, który przestaje działać w momencie puszczenia rączki. Pojazd automatycznie zatrzymuje się, nie stwarzając zagrożenia dla użytkownika. Część produktów, które oferujemy posiada również koła boczne, które dodatkowo zapewniają stabilność. Ciekawym rozwiązaniem są także motocykle biegowe i jeździki. Kolorowe, często z motywami ulubionych bohaterów, są idealnym prezentem. Ich cena jest niewygórowana i przystępną dla każdego rodzica. 


Zalety pojazdów

Przede wszystkim oferowane przez nas pojazdy zostały wykonane z najlepszych materiałów. Dzięki temu nie są podatne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Charakteryzują się również odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Posiadają wygodne siedziska, są kolorowe i ciekawie wykonane. Motory i motocykle uczą koordynacji ruchowej, rozwijają zdolności motoryczne oraz kształtują zmysł równowagi. Wymagają również dużego skupienia i koncentracji. 


Czy opłaca się kupić dziecku pojazd dwukołowy? Jeśli chcemy wspomóc rozwój naszego malucha, ćwiczyć jego równowagę a przede wszystkim zapewnić mu wiele godzin rozrywki, to będzie to idealna zabawka. Kup motocykl swojemu smykowi w naszym sklepie i przekonaj się sam, że było warto.  

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.