Wczytuję dane...

Clementoni

Clementoni jest przodującą firmą wśród producentów zabawek dla dzieci, która dostaje pozytywne oceny wystawiane przez klientów i ekspertów w dziedzinie konstruowania zabawek oraz rozwoju dzieci.

Czytaj więcej...

Clementoni – zaufanie i jakość

Prawidłowy rozwój dziecka to coś bezcennego, trudno więc sugerować się wyłącznie ceną przy wyborze zabawki. Warto jednak zaznaczyć, że wspaniałe produkty Clementoni dla chłopca i dla dziewczynki dostępne są w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. Szeroka oferta pozwala na optymalny wybór klocków, pluszaków czy innych zabawek rozwijających zdolności psycho-motoryczne. Możesz śmiało powierzyć zabawki Clementoni swojemu dziecku, gdyż są bezpieczne w użytkowaniu. Każde opakowanie opisane jest ze względu na wiek, a i zabawki dostosowano do zróżnicowanych potrzeb małych użytkowników.

Pluszowi przyjaciele małych dzieci

Najmłodsi użytkownicy zabawek zostaną oczarowani dzięki uroczym pluszakom. Zgrabnie odwzorowane zwierzęta, baśniowe jednorożce czy zabawki interaktywne pozwolą na wiele godzin zabawy. Jak wiadomo, przytulanie jest ważnym aspektem życia, który stymuluje rozwój poznawczy, warto więc korzystać z zabawek Clementoni, które dają poczucie bezpieczeństwa, a przy tym uczą wrażliwości. Pluszowa faktura, miękki środek i dodatkowe zaopatrzenie w kojące dźwięki staną się argumentem, który przekona każdego malucha. Inne produkty, np. do sortowania kształtów, wpływają też na rozwój koordynacji ręka-oko oraz uczą dopasowywania i nazywania kształtów, których nie brakuje w otaczającym nas świecie.

Duch sportowy

Najmłodsi zdecydowanie lubią zabawy ruchowe, które mogą stać się zaczątkiem pasji sportowej. Elektroniczna mówiąca koszykówka interaktywna albo Bramka interaktywna Clementoni żadnego dzieciaka nie utrzyma w miejscu. Atrakcyjny design, wyraziste kolory i delikatne kształty zapraszają do zabawy, a przy tym uczą sprawności ruchowej. Wspólne z kolegami i koleżankami spędzanie czasu budzi ducha rywalizacji i uczy radowania się czyimiś sukcesami. Wyścigi samochodowe z pomocą zabawek Clementoni także dostarczą nie lada radości, a bieg za uciekającym pojazdem ułatwi brzdącowi nabycie zdolności, jaką jest samodzielne chodzenie.

Klocki i klocuszki

Klocki Clementoni to zabawki, które rozwijają kreatywne myślenie i zdolności manualne. Kompletując wyprawkę dla malucha ciekawego świata, warto rozważyć opcję ponadczasowej zabawki, która łączy pokolenia. Plastikowe typu Lego, znacznie większe, dostosowane dla dwulatka czy też klasyczne drewniane? Wybór należy do Ciebie. Warto także ufać opiniom klientów, którzy potwierdzają, że budowanie jest niezwykle atrakcyjną propozycją zabawy. Nie tylko zachwyca designem, ale też usprawnia zdolność chwytu, poprawia precyzję i pobudza kreatywność.

A dla głodnych wiedzy...

Starsze dzieciaki zainteresowane konstruowaniem chętnie sięgną po zestaw do konstruowania, dzięki któremu własnoręczne stworzą konstrukcje. Poprawi to ich sprawność manualną, myślenie kreatywne, jak również strategiczne. Jak wiadomo, nauka poprzez zabawę zdaje się łatwiej przyswajalna, toteż ambitnego chłopca i pilną dziewczynkę zachęci do wspólnego spędzania czasu interaktywny zestaw edukacyjny uczący o fizjonomii ludzkiego ciała, który tak jak inne zabawki Clementoni, zdobył wiele pozytywnych opinii klientów i ekspertów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów