Wczytuję dane...
Model: 0919
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: viga

Viga 50964 Pchacz kurka

Pchacz dla dziewczynki i chłopca Viga składa się z drewnianego styliska zakończonego rączką i poruszającego się po ziemi chodzika w kształcie zwierzątka. Całość zaprojektowano tak, by była jak najbardziej przyjazna dla najmłodszych.

Pchacz drewniany to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną pomóc dziecku w próbach stawiania pierwszych, samodzielnych kroków. Dlaczego? Pchacz dla dzieci staje się dodatkową motywacją, by podejmować kolejne próby, nawet jeśli poprzednie nie były udane. Mając przed sobą kolorowe zwierzątko, maluch dużo chętniej będzie spacerował, a co za tym idzie - dużo szybciej nauczy się chodzić. Zabawki, które oferuje nasz sklep, są o tyle ciekawe, że każdy pchacz dla niemowlaka oferuje jakiś ruchomy element. Dla przykładu pchacz kurka w ruchu macha przyjaźnie skrzydełkami, co dodatkowo absorbuje uwagę dziecka i zachęca do podążania za zwierzątkiem.

Firma Viga nie zapomniała również o bezpieczeństwie naszego malucha, zaopatrując kółka pchacza w specjalne gumy antypoślizgowe. Ochronią one dziecko przed niespodziewanym poślizgiem, a dodatkowo są przyjazne dla podłogi. Również pozostałe elementy zabawki wykonane są z myślą o ochronie najmłodszych, dlatego mamy do czynienia z drewnem lakierowanym i bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, spełniającymi wszelkie normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM). Ich kolor pozostaje żywy, a ogólną jakość zabawki potwierdzają liczne, pozytywne opinie klientów. Kup pchacz kurka już dzisiaj i ciesz się ze wspólnych spacerów z własną pociechą!

Z pchacza mogą korzystać dzieci już od 2. roku życia, a jego przystępna cena sprawia, że rodzice nie są zmuszeni nadwyrężać swojego domowego budżetu. Zabawki rozwojowe to świetna inwestycja w pozytywne doświadczenia młodego człowieka, który, poprzez zabawę, zdobywa nowe umiejętności. Nauka chodzenia z pchaczem w prosty sposób staje się czystą przyjemnością.

Parametry techniczne:

Wymiar produktu:dł: 150mm x wys: 83mm x szer: 560mm

Wymiary opakowania: dł: 500mm x wys: 180mm x szer: 86mm

Materiał: drewno lakierowane i pomalowane nietoksycznymi farbami

Polecamy