Wczytuję dane...
Model: 0838
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Uroczy drewniany domek, dla każdej dziewczynki kochającej lalki! 

Kup go nie tylko ze względu na to, jak atrakcyjna jest cena, ale też z powodu najwyższej jakości jaką oferuję nasz sklep.

Twoja córka uwielbia samodzielnie dekorować i urządzać domki dla swoich zabawek? A może, jej marzeniem jest zostanie architektem w przyszłości? Twoja pociecha uwielbia wszystko co różowe i urocze? To tylko kilka powodów, dla których warto zastanowić się nad nabyciem willi. Oferowany przez nasz sklep drewniany domek, to idealna okazja do poszerzenia kreatywności małego osobnika, już od najmłodszych lat! Dzięki możliwości rozstawiania mebelków i ustawiania ich tam gdzie dziecko ma ochotę rozwija się również jego wyobraźnia. Co więcej, duża przestrzeń umożliwia zabawę w większym gronie, a dla dzieci ważne jest to by mogły swobodnie bawić sie z innymi rówieśnikami.  

Oferowany przez nasz sklep produkt został wykonany z lakierowanego drewna, a pomalowano go nie toksyczna farbą. Priorytetem jest bezpieczeństwo, zatem dbamy o każdy drobny szczegół, by produkty spełniały odpowiednie normy. 

Dzięki żywym barwom, domek zadowoli każdego małego użytkownika i sprawi mu wiele frajdy! Dodatkowo prezentuje się bardzo estetycznie. 

Co zawiera sam zestaw? W skład domku wchodzą; 13 mebelków, 2 lalki oraz 4 pokoje.  

Uwaga! Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej lat 3.

Dane techniczne samego produktu;

Wymiar produktu:

dł.: 425mm x wys.: 280mm x szer.: 450mm
Wymiary opakowania:
dł.: 448mm x wys.: 347mm x szer.: 129mm