Wczytuję dane...
Model: 1501
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: SMALL FOOT

Drewniana kolejka samochodowa zabawka składa się z idealnie dopracowanych elementów. To zestaw 101 drewnianych części! Wśród nich znaleźć można samochodziki, autobusy, tory, mosty, szlabany i wiele innych. Drewniana kolejka samochodowa dla dzieci to zabawka kreatywna, która jednocześnie wspiera rozwój umiejętności motorycznych oraz wyobraźni przestrzennej.

Wśród torów dostępne są różne modele - tory proste i tory ułożone w łuk. Mosty wyposażone są w podpórki. Dostępne są także wszelkie elementy tworzące przestrzeń: drzewka, ludzie, stacje i budynki. Ta drewniana kolejka samochodowa posiada także pociąg z wagonikami. Ciekawym urozmaiceniem są drewniane znaki. Drewniana kolejka samochodowa zabawka już na pierwszym etapie rozwoju zapozna dziecko z zasadami ruchu drogowego. Każda drewniana figurka, obiekt lub część toru jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Ta drewniana kolejka samochodowa zabawka przypadnie do gustu wszystkim najmłodszym! Bawić można się w gronie przyjaciół, rodziny lub w pojedynkę. Zorganizować można bardzo ciekawe gry i zabawy, wyścigi lub zabawy w odgrywanie scenek. Ta kreatywna zabawka długo nie znudzi się dziecku! Spodoba się zwłaszcza małym miłośnikom samochodów, pociągów i ruchu drogowego. Cała kolejka wykonana jest z jakościowego drewna, które na długo zachowa swoje walory. Po ułożeniu, stanowi piękną dekorację pokoju dziecięcego. Wymiary to około 110 x 88 x 17 cm, a waga 4,04 kg. Kolejka jest bezpieczna dla najmłodszych. Ta drewniana kolejka samochodowa zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia. Ten produkt to zabawka renomowanej marki Small Foot. Zestaw jest kompatybilny z większością innych kolejek drewnianych.

Marka Small Foot słynie z produkcji zabawek ekologicznych, certyfikowanych, przyjaznych dla dzieci. Nasz sklep oferuje szeroki zakres produktów edukacyjnych, rozwojowych, kreatywnych. Te wyselekcjonowane zabawki wyróżnia także przystępna cena. Kup drewnianą kolejkę samochodową dla dzieci i zapewnij maluchom ciekawą zabawę!

Wymiary: około 110 x 88 x 17 cm

Materiał: drewno

Waga: 4,04 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy