Wczytuję dane...
Model: 10268
Realizacja zamówienia: 30 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Każdy mały odkrywca świata prędzej czy później zaczyna się interesować ruchem drogowym. Poznanie jego zasad jest niezwykle ważne, by dziecko mogło samo poruszać się w pełni bezpiecznie i rozsądnie podejmowało decyzje związane z poruszaniem się po drodze. Aby pomóc szkrabowi przyswoić zasady ruchu drogowego marka Small Foot stworzyła przejazd kolejowy dla dzieci.

Zabawka wykonana jest z trwałego materiału jakim jest drewno. Posiada dwie zapory, które można podnosić i opuszczać. Przejazd kolejowy zabawka dla dzieci ma wymiary 14,5 x 11 x 4 cm - niewielki rozmiar pozwala na swobodne przenoszenie artykułu z miejsca na miejsce. Waży zaledwie 0,15 kg, więc został stworzony wprost dla małych rączek malucha. Drewniany przejazd kolejowy dla dzieci posiada namalowany szary pas przejazdu samochodów - jest to miejsce idealne dla małych autek, próbujących pokonać drogę przez zapory kolejowe.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, wtedy też maluchy zaczynają interesować się znakami drogowymi i ruchem jaki odbywa się na ulicy. Dla nich to zupełnie obcy, czasem nawet straszny świat, a dzięki znajomości jego zasad będą mogły poczuć się pewniej i bezpieczniej. Natomiast dla rodziców i opiekunów to gwarancja, że nabyta wiedza zaowocuje w przyszłości i ich szkrab stanie się bardziej ostrożniejszy.

Przez przejazd kolejowy dla dzieci mogą przejeżdżać nie tylko małe samochodziki, ale także pieszo pokonywać trasę różnego rodzaju figurki, lalki, a nawet zwierzątka i ulubione maskotki malucha. Ważne, by bohaterem naszej zabawy były zabawki lubiane i dobrze znane dziecku, wtedy podejdzie ono do tematu na poważnie.

Sklep internetowy Maludas w swojej bogatej ofercie zabawek edukacyjnych proponuje właśnie między innymi drewniany przejazd kolejowy dla dzieci. Kup zabawkę, aby przekonać się jak wiele radości i korzyści niesie ze sobą nauka poprzez zabawę. Wspólnie spędzony czas i nabyta wiedza pozwolą dziecku bezpiecznie pokonywać prawdziwe przejazdy kolejowe spotkane na drodze.

Wymiary: około 14.5 x 11 x 4 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,15 kg

Wiek: od 3 roku życia