Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Zapewnij swojemu dziecku zdrowy i spokojny sen zaopatrując się w ciekawą zabawkę – Szumiś Mini Szary!

Niedawno przyszło na świat Twoje największe szczęście, czyli dziecko? Chcesz, żeby Twoja pociecha mogła cieszyć się zdrowym snem i nie budziła siebie i Ciebie w miarę możliwości? Cenisz sobie wysoką jakość i stawiasz na bezpieczeństwo swojego malucha? W takim razie powinieneś się zainteresować tym produktem. Sprawdź, co Szumiś Mini może dać Twojemu dziecku.

Nowy przyjaciel Twojego dziecka!

Szumiś Mini to niewielka główka misia w kolorze szarym (w przypadku tego modelu). Został on wykonany z przyjemnego w dotyku, miękkiego materiału. Front przedstawia śpiącego misia, natomiast z drugiej strony zabawka posiada specjalne zapięcie na rzep. Dlaczego jest to istotne? Dzięki owemu zapięciu będziesz w stanie przymocować misia w wybranym przez siebie miejscu. Nieważne, czy to łóżeczko, wózek, fotelik samochodowy, Twoja ręka podczas noszenia itd. Co więcej, obok uchwytu znajdziesz zamek błyskawiczny, dzięki któremu będziesz w stanie wyjąć mechanizm z wnętrza zabawki, dzięki czemu będzie można Szumisia wyprać.

Szumiś Mini jest bardzo wygodny w obsłudze – posiada tylko jeden przycisk, za pomocą którego będziesz zmieniać tryby. Tryby to oczywiście różnego rodzaju szumy. Dr Harvey Karp stwierdził, że dzieci są niezwykle uspokajane właśnie przez szum. Opisywany tutaj model Szumisia dysponuje 5 różnymi szumami, są to: szum biały, szum różowy, fale morskie, padający deszcz i dźwięk wód płodowych z bijącym sercem. Co więcej, nie będziesz musiał samodzielnie wyłączać szumu, ponieważ po 60 minutach zabawka zrobi to sama! Dodatkowo możesz sterować głośnością szumów.

Parametry techniczne:

kolor: szary

tworzywo: przyjemny w dotyku hipoalergiczny, atestowany materiał

wysokość: 15 cm

szerokość: 15 cm

zasilanie: 3 x bateria AAA (brak w zestawie)

funkcje: 5 szumów, obsługa jednym przyciskiem, regulacja głośności, automatyczne wyciszenie

dodatkowe zalety: możliwość prania w pralce – 40 stopni (po uprzednim wymontowaniu mechanizmu)

Polecamy