Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Szumiś Mia mechanizm czujnik snu, jest to szumiś kochająca mama Mia z rodziny Bystrzaków. Mama Mia to miłośniczka muzyki, dzięki czemu potrafi wykorzystać odpowiednie dźwięki do stworzenia szumu, w porze na drzemkę Twojego dziecka.  

Szumiś Mia mechanizm czujnik snu, jest koloru szarego z białym, dodatkowo mama Mia ma sukienkę koloru turkusowego. Wymiary szumisia to:  wysokość 31cm, a szerokość 13cm. Szumiś Mia wykonany jest z najlepszej jakości, atestowanych materiałów, które są odpowiednie dla dzieci od ich pierwszych chwil życia, dzięki czemu nie ma obawy o ich bezpieczeństwo. Po wyjęciu mechanizmu szumiącego istnieje możliwość prania w pralce w temperaturze 40 stopni.

Szumiś Mia mechanizm czujnik snu, posiada w swojej ofercie dodatkowy prezent, taki jak praktyczna zawieszka do misia, mągąca służyć za gryzak, który jest niezbędny wyposażeniem i zabawką dla dziecka.

Szumiś Mia mechanizm czujnik snu funkcje

Szumiś Mia mechanizm czujnik snu, posiada bardzo ciekawe funkcje, oprócz 5 rodzajów szumu, posiada dodatkowo:

- wbudowany czujnik snu, który po upływie wyznaczonego czasu przechodzi w stan czuwania, i uruchamia się gdy dziecko zaczyna płakać lub w otoczeniu dziecka pojawi się hałas,

- wyciszenie automatyczne, które następuje po 60 minutach,

- praktyczna obsługa jednym przyciskiem,

- możliwość regulacji głośności szumu,

- wbudowany system Non-Stop, który daje możliwość odtwarzania szumu do 12 godzin.

Dzięki tak rozbudowanym funkcjom możesz być pewny, że Twoje dziecko będzie miało zdrowy i spokojny sen. Szumiś Mia mechanizm czujnik snu, jest produktem polskim, wyprodukowanym z najwyższą starannością i zaangażowaniem. 

Polecamy