Wczytuję dane...
Model: 6251
Realizacja zamówienia: 30 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Zabawa w teleturniej Koło Fortuny, to niezwykle kreatywny sposób spędzania wolnego czasu. Zabawa wymaga skupienia, wyobraźni i wiedzy. Dziecko uczy się rozpoznawać litery, cyfry i kolory oraz odgaduje hasła. Rodzice, również chętnie wezmą udział w zabawie! To drewniane koło fortuny, umożliwia wymyślanie własny zabaw, a możliwości są nieograniczone.

Koło fortuny zabawka dla dziecka, czyli kreatywna zabawka edukacyjna

Koło fortuny to zabawka edukacyjna i rozwojowa, skierowana do dzieci od 5 roku życia. Przede wszystkim, jest to jednak świetna zabawka dla całej rodziny! Każdy członek rodziny, niezależnie od wieku spędzi czas radośnie, dzięki użyciu tego koła fortuny. Do gry, nie dołączono instrukcji ani kart z zadaniami. Cała zabawa, polega na dowolnym obmyśleniu instrukcji, którą można zmieniać w zależności od wieku uczestników i wybranej tematyki. Taka zabawa, posłużyć może również do nauki, gdy dziecko musi nauczyć się konkretnych definicji i wyrażeń. Tak przyjazne podejście do edukacji, to naprawdę dobra zachęta, dla każdego dziecka w wieku szkolnym.

Gry i zabawy układa się w tym przypadku, wykorzystując wszystkie podstawowe kolory tęczy, liczby od 1 do 30 oraz litery alfabetu. Zabawa polega na losowaniu nagrody i odgadywaniu haseł. Wprowadzić można też różne zadania i wszelkie dodatkowe opcje. Postać jokera, można wykorzystać na różnorodne sposoby - to szczególnie humorystyczna część tej gry. 

Konstrukcja koła jest bardzo stabilna, obraca się bez problemów, a w momencie wyboru opcji, wydaje charakterystyczny dźwięk. To koło fortuny dla dziecka, zostało wykonane z drewna i pomalowane nietoksycznymi farbami.

Nasz sklep, oferuje szeroki wybór zabawek edukacyjnych i rozwojowych, bezpiecznych dla dzieci. Podobnie jak wszystkie zabawki renomowanej firmy Small Foot, koło fortuny zabawka dla dziecka, spełnia europejskie wymogi. Marka Small Foot słynie z podejścia proekologicznego, do kwestii produkcji zabawek. Atrakcyjna cena, łączy się tu z wytrzymałością produktu i wysoką jakością. Kup koło fortuny zabawkę dla dziecka i zorganizuj szampańską zabawę!

Wymiary: 35 x 35 x 40 cm

Materiał: drewno

Waga: 1,1 kg

Wiek: od 5 roku życia