Wczytuję dane...
Model: 1485
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Pierwszy krok do zostania projektantką mody dla Twojej małej córeczki! Wysoka jakość i niska cena w Twoim zasięgu!

Chcesz, żeby Twoja mała pociecha rozwijała się poprawnie i w przyjemny sposób? Liczysz na wysoką jakość wykonania i ogromną frajdę dla swojego dziecka? Nie mogłeś trafić lepiej! Oferowana przez nasz sklep zabawka kreatywna sprawdzi się świetnie w bawialni Twojej córeczki!

Zestaw zawiera dwie drewniane lalki. Te dwie przyjaciółki nie wiedzą, w co się ubrać na niesamowitą okazję, którą wymyśli Twoja córeczka. Całe szczęście mają do swojej dyspozycji całą garderobę, dzięki czemu nie będzie problemem znalezienie odpowiedniego stroju. Warto wiedzieć, że wszystkie swetry, sukienki itd. łączą się z lalkami za pomocą małych magnesów, przez co ubieranie ich jest niesamowicie proste i przyjemne. Kup swojej córce wymarzony prezent i oglądaj, jak cudownie się rozwija!

Ubieranie lalki będzie zadaniem Twojej małej projektantki mody. Ta zabawa wymaga kreatywności i w dużym stopniu ją rozwija. Co więcej, ta zabawka kreatywna dobrze wpływa na wyobraźnię dziecka. Z całej gamy kolorowych ubrań Twoja córka wybierze te najpiękniejsze stroje i rozpocznie cudowną zabawę. Oczywiście nic nie będzie stało na przeszkodzie, żeby lalki przebrać. Układanka magnetyczna rozwija również zdolności manualne dziecka. Warto wiedzieć, że zakup tego produktu będzie świetną okazją dla rodzica, żeby wspomóc dziecko w zabawie. Dzięki temu wzmocni się wzajemna więź!

Zbliża się jakaś wyjątkowa okazja? Nasz sklep oferuje niską cenę i wysoką jakość. Zabawka ta została wykonana z drewna wysokiej jakości, czyli materiału bezpiecznego. Staramy się wybierać produkty, które poza zabawą, przyniosą dziecku naukę – kup swojej córeczce niesamowity prezent już dzisiaj! Z pewnością zapamięta go do końca swojego życia!

Wymiary: około 7,5 x 3 x 22 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,76 kg

Wiek: od 3 roku życia

W opakowaniu znajdują się dwie lalki i elementy do ich ubrania.