Wczytuję dane...
Model: 1068
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: kiddieland

Pragniesz, by Twój maluch miał wszystko, co najlepsze? Troszczysz się o niego, dbasz o jego rozwój psychiczny i fizyczny? Teraz już nawet podczas zabawy możesz wspomagać jego rozwój i motorykę. Zabawki interaktywne to najlepszy wybór dla małych dzieci. Nasz sklep to skarbnica najlepszych interaktywnych zabawek dla wszystkich maluchów.

Już teraz poznaj nasz jeden z najlepiej sprzedających się produktów - interaktywnego jednorożca marki Kiddieland. Opinie zadowolonych Klientów i ich pociech mówią same za siebie. To najlepszy wybór dla Twojego dziecka. Zabawka idealnie nadaje się na prezent z okazji urodzin, świąt czy po prostu - by sprawić radość maluchowi. Zabawka składa się z interaktywnego jednorożca oraz opakowania. 

Kolorowy jednorożec to połączenie wesołej zabawy oraz rozwijania kreatywności i zdolności manualnych każdego małego odkrywcy!  Nie wierzysz? Poniżej kilka przykładów, jak można bawić się z naszym kolorowym jednorożcem. Zaczynamy!

Kiedy maluch naciśnie na papugę znajdującą się na grzbiecie jednorożca, rozlegnie się zabawka melodyjka, a zabawka zacznie się poruszać. To moment, w którym Twoje dziecko ruszy w podróż zarazem z jednorożcem, rozwijając się koordynację ruchową. Interaktywny jednorożec zawiera wiele ruchomych elementów, które korzystanie wpływają na zmysł dotyku poprzez jego stymulację. W tej niezwykle kolorowej zabawce bez końca można przekręcać wiele jej części, naciskać i kręcić do utraty tchu. Doskonale wiesz, jak pozytywnie wpływie to na zdolności manualne Twojego malucha. Zabawne dźwięki i kolorowe światła dodatkowo stymulują wzrok i słuch. 

Zabawki kreatywne nie tylko (jak sama nazwa wskazuje) bawią, ale przede wszystkim uczą i rozwijają w maluchu wiele potrzebnych umiejętności. Jest to kluczowe szczególnie w pierwszych latach życia dziecka - to wtedy kształtuje się jego sprawność manualna, słuch, wzrok, dlatego wręcz należy zatroszczyć się o to szczególnie. Nie zwlekaj! Już teraz kup tę niezwykłą interaktywną zabawkę marki Kiddieland i przenieś się wraz ze swoim Maluchem do krainy zamieszkiwanej przez sympatyczne i niezwykle rozbrykane jednorożce.

Parametry techniczne:

Wymiary produktu: długość 21 cm, wysokość 21 cm, szerokość 11 cm

Wymiary opakowania: długość 23 cm, wysokość 22 cm, szerokość 12 cm

Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE

Przeznaczona dla dzieci po 12 miesiącu życia

Materiał: tworzywo sztuczne