Wczytuję dane...
Model: 1069
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: kiddieland

Oferowana przez nasz sklep zabawka Kiddieland 053009 Wesoła Karetka z Akcesoriami (1069, Kiddieland) to bardzo interesujący zestaw umożliwiający tak zabawę samochodami, jak i zabawę w lekarza. Kup wesołą zabawkową karetkę Kiddieland, a Twoje dziecko będzie mieć wiele frajdy w czasie zabawy w pogotowie!

Zabawka kreatywna w formie ambulansu pełni także funkcje edukacyjne, zwraca uwagę dzieci na potrzebę troszczenia się o zdrowie i uczy je, jak wyglądają podstawowe przyrządy lekarskie. Opieka nad chorymi wyrabia w nich wrażliwość. Karetka zabawka może też przyczynić się do zmniejszenia dziecięcego strachu przed wizytą u lekarza.

Zabawkę wyróżnia wyjątkowe bogactwo dołączonych akcesoriów. W skład zestawu wchodzi:

    aparat rentgen do wykonania prześwietlenia,

    strzykawka, dzięki której maluszek będzie mógł wykonać zastrzyk,

    termometr do zmierzenia temperatury,

    stetoskop do badania bicia serca,

    wziernik do uszu aby zbadać słuch.

Karetka - samochód zabawka Kiddieland zawiera więc wszystko, co potrzebne jest do zabawy w pogotowie ratunkowe. Pacjentem może zostać miś, lalka, jedno z dzieci lub opiekujący się nimi dorosły. Dzięki stetoskopowi uczestnicy zbadają pracę serca pacjenta, strzykawką zrobią mu zastrzyk, termometrem zmierzą temperaturę, a wziernikiem do ucha zbadają słuch. Najciekawszym gadżetem jest chyba jednak miniaturowy aparat rentgenowski. Biorąc pod uwagę liczbę elementów zestawu, jego cena jest bardzo niska.

W przeciwieństwie do zwykłych zabawkowych samochodów, karetka zabawka jest lubiana tak przez chłopców, jak i przez dziewczynki. Pozwala więc na zgodną, kreatywną zabawę wszystkich dzieci, wymieniających opinie o stanie zdrowia pacjenta i podejmujących decyzje o sposobie leczenia. Zabawkowy ambulans będzie ciekawą atrakcją dziecięcych spotkań i przyjęć - sprawdzi się więc doskonale jako prezent urodzinowy. Umożliwia to także estetyczne opakowanie zestawu. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 12 roku życia; jak wszystkie produkty marki Kiddieland wykonana jest z dużą dbałością o bezpieczeństwo (posiada certyfikat bezpieczeństwa CE).

Dane techniczne:

Wymiar produktu: dł: 22 cm x wys. 17 cm x szer. 14 cm
Wymiary opakowania: dł. 26,5 cm x wys. 29 cm x szer. 15,5 cm.

Zestaw zawiera niezbędne akcesoria, które uczynią Twoje dziecko małym doktorem.
Dzięki niej dziecko nauczy się jak opiekować się chorymi i jak można zadbać o zdrowie, aby nie być chorym.

Zabawka zapakowana w efektowne opakowanie, świetnie sprawdzi się jako prezent.

Parametry techniczne:

Wymiar produktu: dł: 22cm x wys: 17cm x szer: 14cm

Wymiary opakowania: dł: 26,5cm x wys: 29cm x szer: 15,5cm

Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE,

Przeznaczona dla dzieci 12+.

Materiał: tworzywo sztuczne