Wczytuję dane...
Model: 0947
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

W życiu każdego dziecka przychodzi czas na naukę sznurowania butów. Przygotuj je do tego przez zabawę – kup dopasowankę-sznurowankę ze zwierzętami! Najpierw dopasuje poszczególne części ciała zwierząt do tułowia, a następnie połączy je ze sobą, przekładając sznurówkę przez otwory. Wymaga to precyzji i pewnej dozy myślenia, aby wypełnić wszystkie otwory w uporządkowany sposób, tylko jedną sznurówką na każdego zwierzaka. Oferowany przez nasz sklep zestaw zawiera zwierzęta hodowlane, o których możesz przekazać potomkowi garść ciekawych informacji, łącząc zabawę z edukacją. Młody miłośnik zwierząt z przyjemnością będzie Cię słuchał, ćwicząc zarazem swoje umiejętności manualne. Złożone już zwierzątka mogą posłużyć do innych zabaw, na przykład odgrywania ról lub udawanego handlu – możliwości sięgają tak daleko, jak sięga wyobraźnia Twojej pociechy!

Sznurowanki wykonane są z cienkiego drewna pokrytego nietoksycznymi farbami w żywych barwach, a projekty zwierząt utrzymane są w bajkowym stylu, dzięki czemu zabawka jest przyjemna dla oka dziecka. Sznurówki są wytrzymałe i na tyle długie, aby zapewnić szeroką przestrzeń ruchu. Cena zestawu nie jest wygórowana, dzięki czemu nie odczujesz braku w swoim portfelu.

Zestaw składa się z: koguta, konia, owieczki i krówki (łącznie 22 elementy) oraz czterech sznurówek w różnych kolorach. Przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia – zawiera małe elementy, dlatego dziecko powinno bawić się pod nadzorem dorosłych. 

Wymiary: 21 cm x 19 cm x 4,5 cm
Łączna waga: 399 g