Wczytuję dane...
Model: 3917
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Magnetyczna walizka z robotami marki SMALL FOOT to niepowtarzalny zestaw magnesów zabawek, dzięki którym dziecko rozwija swoją wyobraźnię i kształtuje własny koncept.

W skład zestawu magnetyczna walizka z robotami wchodzi:
- 6 magnetycznych planszy
- 144 magnesów
- walizka

Twoje dziecko pasjonuje się robotami i ogląda tylko takie bajki? Chcesz pomóc chłopcu rozwijać wyobraźnię i stworzyć pole do popisu dla jego kreatywności? Teraz to możliwe dzięki fantastycznej walizce, która zawiera magnesy dla dziecka o 144 ciekawych formach. Każdy magnes przedstawia jakąś część ciała czy element składowy, które dziecko może swobodnie łączyć w wymyślone przez siebie stwory. Szalenie pomysłowy komplet zabawek, które mocno rozwijają kreatywność u małych pasjonatów. Dowolne łączenie poszczególnych elementów jest o tyle ciekawe, że można je przymocowywać do planszy w wybrane miejsce poprzez magnes - dzięki temu szybko da się zmienić miejsce ułożenia elementów. Dla urozmaicenia zabawy, w komplecie jest 6 różnych planszy, które przedstawiają odmienne podłoża - mogą inspirować małego twórcę do wymyślania coraz to nowszych historii. Jeśli jeszcze nie wiesz 'z czym to się je', kup dziecku zestaw magnetyczna walizka z robotami i patrz jaką pomysłowością okaże się Twój szkrab. Ogranicza Was tylko wyobraźnia!

Magnetyczna zabawka dla dziecka jest też praktyczna i poręczna, po skończonej zabawie łatwo można ją uprzątnąć poprzez złożenie wszystkich elementów do walizki. Dzięki temu zabawa może trwać dalej gdzie tylko dziecko zapragnie, na spacerze, w przedszkolu z innymi dziećmi czy w podróży samochodem. Podręczna walizka umożliwia szybki powrót do przerwanej zabawy, bez konieczności układania wszystkiego od początku. 

Magnesy dla dziecka to dobry sposób, by wyjaśnić mu działanie praw fizyki i rozwinąć jego umiejętności manualne.

Sklep internetowy Maludas.pl oferuje magnetyczną zabawkę, której cena jest niezwykle atrakcyjna.

Wymiary: około 30 x 21 x 4 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,91 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy