Wczytuję dane...
Model: 3916
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Small Foot Magnetyczna Walizka – Ubieranie Lalki to układanka zamknięta w małej metalowej obudowie, a skrywająca w sobie bardzo dużą ilość elementów. Zabawka zawiera 6 tablic z dziewczynkami znajdującymi się w różnej scenerii:

- na placu zabaw,

- w pokoju zimową porą,

- na przyjęciu urodzinowym w ogrodzie,

- w szkolnej klasie,

- na przyjęciu weselnym,

- na wyjeździe wakacyjnym.

Dziecko musi pomyśleć jaki strój wybierze na przyjęcie czy na wyjście na plac zabaw, a jaki będzie właściwy do szkoły.

Zabawa polega na wyborze odpowiedniego stroju dostosowanego do konkretnej sytuacji. Jest przeznaczona dla dziewczynek w wieku 3 lat i specjalnie dla nich każda magnetyczna tablica ma dołączony wzór jak ubrać dziewczynkę z dostępnych elementów ubiorów. Trzyletnia dziewczynka znajdzie podpowiedź, ale starsza może dobrać ubiór według własnego gustu i uznania. Może również zaprosić do zabawy koleżankę lub kogoś z rodziny i stworzyć grę na zasadzie wskazania różnic. Propozycja jest taka, by ułożyć magnesy-ubrania zgodnie ze wzorem, pozwolić przyjrzeć się dokładnie osobie, a następnie poprosić o odwrócenie się, zamienić pojedyncze elementy a następnie zapytać co się zmieniło. Można zawiązać oczy osobie, która będzie układała ubrania kierowana przez drugą osobę, wskazówkami typu:  „bardziej w lewo”, „przesuń w górę” i tp.  Na pewno śmiechu będzie co nie miara, ale będzie uczyła współpracy między bawiącymi się dziećmi.

Zabawka może być wykorzystana zarówno w domu jak i w przedszkolu. Estetycznie wykonanie pudełka sprawi, że będzie ono wyglądało jak kolorowy obrazek i będzie ozdobą dziecięcego otoczenia. Jest uniwersalna jeśli chodzi o liczbę korzystających z niej dzieci. Na długie chwile zajmie jedynaczkę, która będzie mogła bez końca puszczać wodze fantazji i „przebierać” modelki na tablicach w nieskończoną ilość wersji strojów. Jeśli dzieci jest więcej, wówczas jednocześnie z jednej tablicy może ich korzystać sześcioro. Dwie dziewczynki z kolei mogą wymyślać różne zabawy i sprawić, że żadne spotkanie nie będzie nudne.

Kup układankę magnetyczną teraz, by rozwinąć drzemiące w Twoim dziecku zdolności małego projektanta.

Wymiary: 30 x 21 x 4 cm

Waga: 0,85 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy