Wczytuję dane...
Model: 10275
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Któż z nas nie bawił się w dzieciństwie latawcem? Chyba każdy pamięta ile frajdy sprawiały chwile, kiedy latawiec wzbijał się powietrze, a my robiliśmy wszystko, by jak najdłużej tam pozostał.

 

Tęczowy latawiec marki SMALL FOOT wykonany jest z wysokiej jakości materiału, a na jego widok każde dziecko wyobrazi sobie jak to jest unosić się w powietrzu. Szczególnie, że latawiec został wykonany w formie paralotni.

 

Tęczowy latawiec to zabawka, dzięki której Twoje dziecko będzie chciało spędzać czas na świeżym powietrzu, a Tobie uda się je odciągnąć od telewizora czy smartphona. Latawiec zabawka nauczy Twoje dziecko podniebych akrobacji, a żywe kolory będą cieszyły oko na tle błękitnego nieba. Przemyślana konstrukcja i wytrzymałe materiały sprawiają, że paralotni nie grozi zniszczenie podczas silnego wiatru, bądź zerwanie się linek. Latawiec paralotnia dostarczony jest w wygodnym opakowaniu z rączką, dzięki czemu można zabrać go ze sobą w każdą podróż. 

 

Sklep Maludas oferuje szeroki wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku. Zapraszamy na pozostałe nasze strony, gdzie z pewnością znajdziecie Państwo idealny prezent dla swojej pociechy. Nie odkładaj decyzji na później i już teraz kup piękną i edukacyjną zabawkę dla swojego dziecka w sklepie Maludas. Cudownie spędzony czas gwarantowany! 

 

 

Wymiary: około 120 x 50 cm
Materiał: syntetyczny
Waga: 0,2 kg
Wiek: od 5 roku życia
Polecamy