Wczytuję dane...
Model: 2616
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: viga

Drewniany chodzik-wózek dla lalek produkowany przez markę Viga jest atrakcyjną zabawką dla maluchów. Jest to alternatywa dla tradycyjnych chodzików wspomagających utrzymanie pionu i równowagi podczas stawiania kroków. Ponadto to idealny wózek dla ukochanej lalki, misia czy innych dziecięcych zabawek. Czerwony kolor zachęca zarówno dziewczynki, jak i chłopców do zabawy. Wewnątrz wózka umieszczona została wyjmowana miękka poduszka z bawełny w biało-czerwoną kratę. Dzięki temu może służyć jako wyściółka zapewniająca wygodę lalce czy misiowi.

Długie drążki zapewniają stabilność podczas poruszania się z zabawką a wygodny uchwyt pozwala na mocny chwyt. Gumowe nakładki na koła sprawiają, że podczas jazdy tłumione jest ich stukot o podłoże np. płytki czy panele.

Chodzik i wózeczek dla lalek "red" jest idealny zarwóno do zabawy w domu, jak i w przedszkolu czy świetlicy terapeutycznej. Polecany do stosowania przede wszystkim w pomieszczeniach, ale można również bawić się nim na dworze, na suchym i równym podłożu.Kup już dziś i zobacz, jaką frajdę będzie mieć dziecko z zabawy chodzikiem-wózeczkiem!

  • Wymiary: 520 x 440 x 300 mm
  • Materiał: drewno
  • Wiek: od 18 miesiąca

Zabawka posiada certyfikaty zgodności CE oraz spełnia normy bezpieczeństwa EN71 i ASTM.

Cena jest niezwykle atrakcyjna w stosunku do wysokiej jakości produktu. Nasz sklep oferuje również podobne produkty do kompletu - np. szereg zabawek przeznaczonych do przewożenia wewnątrz produktu.

Polecamy