Wczytuję dane...
Model: 2825
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Ten uśmiechnięty, pluszowy homar do złudzenia przypomina Sebastiana z Małej Syrenki. Ekranizacja słynnej baśni Andersena jest uwielbiana przez wszystkich miłośników bajek. Homar zabawka spodoba się także każdemu dziecku, które marzy by poznać zakamarki głębin mórz i oceanów. Czerwony, pluszowy homar na pewno stanie się jednym z ulubionych pluszaków małych marynarzy i poszukiwaczy przygód. 

Jeśli Twoje dziecko ciekawi morski świat, koniecznie podaruj mu tego przyjaznego homara. Dziewczynki kochają księżniczki Disneya, a Mała Syrenka jest szczególnie lubiana. Pluszowy homar zdobędzie rangę stałego towarzysza każdej morskiej królewny. Jest miękki, a jego szczypce wcale nie są groźne. Można się do niego przytulić przed snem i każdej innej chwili. Homar zabawka może posłużyć do organizacji zabawy w przygodę na morzu. Głębiny oceanów fascynują wiele osób, w tym dzieci. W wyobraźni najmłodszych na pewno powstaną różne sceny do odegrania w grupie rówieśników. Taka zabawa znakomicie rozwija kreatywne myślenie i wspomaga integrację. Pluszowy homar na pewno zachęci malucha także do nauki pływania! Jeśli Twoje dziecko chciałoby rozpocząć naukę, uśmiechnięte morskie stworzenie z pewnością doda mu odwagi. Wiele dzieci interesuje się światem zwierzaków w sposób nieograniczony. Najmłodsi chętnie zaopiekowaliby się również zwierzakami, które rzadko bywają udomowione. Homar zabawka zostanie ciepło przyjęty przez miłośników różnorodnych, ciekawych zwierząt - innych niż domowe pieski i kotki. Ten pluszowy homar o wymiarach około 30 x 30 x 8 cm, waży zaledwie 0,09 kg. Homar zabawka stworzony został dla dzieci od 12 miesiąca życia.  

Ten pluszak to zabawka wyprodukowana przez renomowaną firmę Small Foot, która słynie z różnorodnych, kreatywnych i rozwojowych zabawek. Zabawka jest bezpieczna dla dziecka - wszystkie zabawki tego producenta są dokładnie sprawdzane i certyfikowane. Nasz sklep oferuje szeroką gamę produktów dla najmłodszych. Atrakcyjna cena to dodatkowy atut tych wyselekcjonowanych zabawek. Kup pluszowego homara i spraw radość małemu miłośnikowi morskiego świata!

 

Wymiary: około 30 x 30 x 8 cm
Materiał: plusz
Waga: 0,09 kg
Wiek: od 12 miesiąca życia
Polecamy