Wczytuję dane...
Model: 10032
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Kukiełka książę posłuży Twojemu dziecku do zabawy w organizację przedstawienia teatralnego. Taka kreatywna zabawka dla dzieci rozwija wyobraźnię najmłodszych oraz umiejętność doboru słów i ich prawidłowej artykulacji. Wspomaga też rozwój umiejętności manualnych. Kukiełki często służą także jako pomoc w terapii i rozmowie. Kukiełka książę na pewno stanie się dobrym kompanem Twojego dziecka.

Zabawa w teatr wymaga odpowiedniego przygotowania. Dziecka w wyobraźni tworzy scenariusz i dialogi lub monologi. Taka zabawka dla dziecka jest więc bardzo pomocna  w procesie rozwoju mowy. Kukiełka książę musi przecież dobrze opisać swoje spostrzeżenia, a do tego potrzebna będzie nauka nowych słów. Zabawka dla dzieci kukiełka może służyć dziecku przez długie lata, ponieważ nigdy się nie nudzi. Starsze dzieci będą już scenariusz i słowa zapisywać, a to wspomoże naukę pisania. Kukiełka książę to tradycyjna kukiełka, którą poruszać należy za pomocą drewnianych patyczków. Nie jest to wcale prosta sprawa. Dzięki temu, ta zabawka dla dziecka wspiera także rozwój zdolności motorycznych i koordynacji. Kukiełka książę to zabawka dla dzieci, która może pełnić ważną rolę podczas terapii lub w trakcie szczerej rozmowy. To właśnie dzięki kukiełce dziecko wyjawi swoje strapienia i sekrety. Kukiełka książę często potrzebuje też sceny, a to dodatkowa motywacja do twórczych zajęć. Ta zabawka dla dzieci ma więc bardzo wiele zalet. Nie bez powodu ta stara zabawa nie traci popularności, pomimo zmieniających się trendów w świecie produktów dla najmłodszych. Kukiełka książę to drewniana figurka marki Small Foot, która słynie z produkcji zabawek rozwojowych, przyjaznych dla dzieci. Wymiary zabawki to 36 x 29 x 8 cm, a waga 0,47 kg.

Nasz sklep oferuje szeroki asortyment bezpiecznych zabawek edukacyjnych, kreatywnych i rozwojowych. Atrakcyjna cena jest dodatkowym atutem tych jakościowych, bezpiecznych i trwałych produktów. Kup kukiełkę księcia marki Small Foot i wspieraj z nami rozwój Twojego dziecka, poprzez dobrą zabawę!

Wymiary: 36 x 29 x 8 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,47 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy