Wczytuję dane...
Model: 11433
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Świetna zabawa i rozwój jednocześnie - kup SMALL FOOT The Very Hungry Caterpillar Listening Memo i spraw wyjątkowy prezent swojemu dziecku!

SMALL FOOT The Very Hungry Caterpillar Listening Memo, to bardzo ciekawy produkt, który jest przeznaczony dla dzieci powyżej 4 roku życia. To gra sensoryczna, dotycząca więc zmysłów, z serii bardzo głodnej gąsienicy (w ofercie SMALL FOOT znajduje się kilka produktów tej serii). W tym przypadku komplet dotyczy odgłosów. Składa się z 16 niewielkich pudełek, które parami posiadają te same zawartości. Wykonano je z drewna.

Gra bardzo głodna gąsienica - memo dźwiękowe

Każde pudełko z jednej strony posiada nadruk gąsienicy - ta strona powinna być u góry podczas zabawy. Zadaniem malucha jest potrząsanie kolejnymi pudełkami i dobieranie ich w pary względem wydawanego odgłosu. Co więcej, z drugiej strony znajduje się szybka, która pozwoli malcowi sprawdzić poprawność swojego wyboru. Gra jest więc prosta w swojej istocie, jednak bardzo dobrze rozwija!

W opinii specjalistów tego rodzaju gry są bardzo dobrym pomysłem na stymulację rozwoju dziecka. Mianowicie, podczas zabawy maluch ćwiczy swoją koncentrację oraz pamięć. Do tego uczy się logicznego myślenia i rozwija inteligencję, a także wrażliwość zmysłu słuchu. Z tego powodu jest to genialny pomysł na upominek dla pociechy.

Zachęcamy również do sprawdzenia innych produktów z tej serii. Również bardzo dobrze rozwijają dziecko, ale często dotyczą innych zmysłów, na przykład dotyku. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty! W sklepie Maludas zawsze czeka na Ciebie profesjonalna obsługa oraz atrakcyjne ceny.

Jeżeli maluch się znudzi korzystaniem z SMALL FOOT The Very Hungry Caterpillar Listening Memo, to zawsze możesz wymienić zawartość pudełek. Wystarczy Ci do tego śrubokręt, który pomoże w odkręceniu śrubek i demontażu szybki. Możesz więc wsypać do nich (pudełek) ryż czy piasek etc. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Parametry techniczne:

średnica pudełeczka: ok. 4 cm

materiał: drewno, metal

waga: 0,54 kg

sugerowany wiek: od 4 roku życia

Polecamy