Wczytuję dane...
Model: 6759
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Dmuchanie kulek zabawka to znana i ceniona forma gry zręcznościowej. Nauka kontroli oddechu jest szczególnie ważna w terapii logopedycznej. Przede wszystkim jest to jednak forma szampańskiej zabawy, dla dwóch małych zawodników. Ta angażująca gra na pewno spodoba się każdemu dziecku.

Drewniany tor mierzy 45 x 12 x 15 cm i waży 0,54 kg. W zestawie znajdziemy popularne szklane kuleczki, z kolorową dekoracją w środku. Do gry dołączono także dwie rurki jednorazowe, które należy kolejno zastąpić nowymi. Tor został wyposażony w specjalne podpórki na słomki jednorazowe. Dmuchanie kulek zabawka to produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Tor dla kulek wykonany został z jakościowego drewna bukowego, a osłonki sporządzono z bezpiecznego tworzywa sztucznego.

Zabawa polega na przesuwaniu kulek za pomocą silnego i długiego wydechu. Wygrywa ten zawodnik, który swoją kulkę umieści w części przeciwnika. Te ćwiczenia spodobają się wszystkim maluchom! Możliwość organizacji wspólnej gry to dodatkowe urozmaicenie. Element rywalizacji szczególnie zachęca dziecko, do uczestnictwa w pełnej emocji zabawie. Dlatego dmuchanie kulek gra dla dzieci to zabawa tak często organizowana przez specjalistów podczas terapii i w przedszkolach. Taka gra jest jednak świetnym rozwiązaniem nie tylko podczas terapii logopedycznej, ale również jako forma profilaktyki. Warto zapewnić dziecku możliwość ćwiczenia oddechu poprzez zabawę już w pierwszych latach życia. Dzięki temu dziecko nie będzie miało trudności z prawidłową artykulacją. To także dobra forma zabawy dla wszystkich małych śpiewaków. 

Zabawki firmy Small Foot to produkty bezpieczne dla dzieci. Marka słynie ze swojego ekologicznego podejścia do produkcji zabawek. Dodatkowym aspektem wyróżniającym tego producenta jest kreatywność. Zabawki Small Foot przypadną do gustu wszystkim najmłodszym! Nasz sklep oferuje bogaty zakres zabawek przyjaznych dla dziecka. Atrakcyjna cena idzie tu w parze z jakością produktów. Kup zabawkę rozwojową dla dziecka i zorganizuj zawody w dmuchanie kulek!

Wymiary: około 45 x 12 x 15 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,54 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy