Wczytuję dane...
Model: 3930
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Paletka z piłką na sznurku to ponadczasowa zabawka, którą uwielbiają dzieci w różnym wieku. Zestaw zawiera 4 sztuki paletek, co umożliwia wspólną zabawę czterech osób. Gry zręcznościowe pomagają rozwinąć koordynację, umiejętność skupienia uwagi oraz zdolności zręcznościowe. Paletka z piłką na sznurku gra dla dzieci to świetna zabawa dla całej rodziny.

Paletka z piłką na sznurku to zabawka, która cieszy każdego. Bawić można się w domu, w przedszkolu, a także na świeżym powietrzu. Paletka z piłką na sznurku gra dla dzieci to lubiana forma aktywności fizycznej, podczas rodzinnych wyjazdów. Paletki zabrać można na plażę, do ogrodu czy na piknik. To idealny zestaw do organizacji różnych gier i zawodów. Paletka z piłką na sznurku gra dla dzieci to zabawa lubiana także przez dorosłych! Każda paletka jest podobizną innego zwierzaka o innym kolorze umaszczenia. Wszyscy uczestnicy zabawy mogą więc wybrać swój ulubiony wzór. Ułatwia to także rozróżnienie zawodników i organizację gry. Zabawa polega na odbijaniu piłeczki od drewnianej paletki. Najlepiej jest trafić dokładnie w nosek namalowanego zwierzaka. Jedna paletka mierzy około 13 x 2,5 x 22, a waży zaledwie 0,18 kg. Niewielkie rozmiary i waga umożliwiają łatwy transport tej zabawki, w każdym bagażu podręcznym czy plecaku. Paletka wykonana jest z wyselekcjonowanego drewna, bezpiecznego dla najmłodszych. Ta paletka z piłką na sznurku przeznaczona jest dla dzieci od 5 roku życia. Zabawa zachęca do podejmowania aktywności fizycznej i uczestnictwa w przedszkolnych lub szkolnych zabawach sportowych. To ważna kwestia, ponieważ aktywność wspiera prawidłowy rozwój dziecka, a nawet budowę odporności.

Paletka z piłką na sznurku jest jedną z ekologicznych zabawek marki Small Foot. Ten producent wyróżnia się szczególną dbałością o rozwój i bezpieczeństwo najmłodszych. Nasz sklep posiada szeroki wachlarz produktów edukacyjnych, kreatywnych, a także wspierających rozwój motoryczny dziecka. Przystępna cena stanowi dodatkowy atut tych jakościowych zabawek. Kup zestaw paletek z piłką na sznurku i rozpocznijcie wspólną zabawę! 

Wymiary: około 13 x 2,5 x 22

Materiał: drewno

Waga: 0,18 kg

Wiek: od 5 roku życia

Polecamy