Wczytuję dane...
Model: 10974
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Drewniana, interaktywna kostka dla niemowlaka powinna na stałe zagościć w każdej dziecięcej bawialni. To niezwykle pomysłowa zabawka rozwijająca motorykę, spostrzegawczość i wyobraźnię. Idealna dla dzieci siedzących, raczkujących, próbujących samodzielnie wstawać i chodzić. Prosta forma regularnego sześcianu, opartego na stabilnych nóżkach, może posłużyć dziecku jako zabawka i wsparcie w pierwszych próbach wstawania. Kolorowe ścianki oraz metalowy pałąk służący do przesuwania drewnianych korali, zachęcą dziecko do samodzielnej zabawy i wstawania.

Nasz sklep prezentuje Państwu interaktywną kostkę łączącą w sobie elementy płaskie i wypukłe. Posiada bardzo dobre opinie ze strony rodziców oraz pedagogów. Na czterech bocznych ściankach widzimy scenki inspirowane zabawnymi perypetiami bohaterów Ulicy Sezamkowej. Na jednym z obrazków mamy naukę liczenia do dziesięciu z ruchomą wskazówką. To prosty sposób rozpoznawania podstawowych cyfr. Kolejna scena przedstawia czerwoną ścianę domu i buzie Mupetów namalowane na przesuwanych, drewnianych kółkach. To z kolei rodzaj labiryntu, po którym dziecko powinno przeprowadzić postaci z kreskówki. Dalej pojawia się zagadka przyrodnicza. W dolnej części ścianki została namalowana tęcza, a nad nią drewniane pokrętła z oznaczeniami pogody. Dziecko może dowolnie przesuwać kółka i ustawiać słońce lub deszcz. Na ścianie ze zjawiskami atmosferycznymi znajduje się otwór, przez który wrzuca się kółka do środka. Dzięki temu interaktywna kostka pełni rolę sortera. Dziecko dopasowuje kształty do otworu na kółka. Różnica między klasycznym sorterem polega na tym, że zabawka rozwojowa nie posiada dna, a ścianki osadzone są na cienkich, lecz stabilnych nóżkach.

Zabawka motoryczna w kształcie sześcianu posiada także dwa metalowe pałąki przymocowane do górnej ścianki. Dziecko ćwiczy motorykę dłoni, przesuwając drewniane gwiazdki i koraliki po pałąkach. W górnej pokrywie, obok pałąków, znajduje się okrągły otwór. Służy do wbijania drewnianej kuli za pomocą małego, drewnianego młoteczka. Jeśli chcesz sprawić maluchowi radość i jednocześnie zachęcić do doskonalenia podstawowych umiejętności, kup dziecku kostkę interaktywną. 

Cena zestawu obejmuje 1 interaktywną, drewnianą kostkę z przymocowanymi w górnej części pałąkami, 1 drewniany młoteczek wraz z 1 drewnianą kulką oraz drewniane, okrągłe kształty do doczepiania i wrzucania do środka.

Wymiary: około 27 x 27 x 48 cm 
Materiał: drewno, metal
Waga: 3,57 kg 
Wiek: od 18 miesięcy

Polecamy