Wczytuję dane...
Model: 7986
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Wiosna nadchodzi szybkim krokiem, więc coraz więcej czasu spędzamy na zewnątrz, ciesząc się świeżym powietrzem oraz pierwszymi promieniami słońca. Ma to sporo zalet, ponieważ wzmacnia odporność, pomaga rozwijać w dziecku kreatywność, a nawet jak mówią najnowsze badania, przebywanie na łonie natury wpływa na poczucie szczęścia. Jeżeli chcemy mieć zdrowe i szczęśliwe dzieci warto zorganizować im zabawę na ogrodzie w ciepłe wiosenne lub letnie dni. Doskonałym pomysłem jest krykiet gra ogrodowa.

Krykiet dla dzieci to zabawa, która zaangażuje całą rodzinę albo przyjaciół naszej pociechy. Jest to idealna gra na świeżym powietrzu, ale w deszczowe dni, można cieszyć się nią również w domu. Jest zabawką edukacyjną, a jej głównym celem jest ćwiczenia koordynacji ruchowej dziecka oraz kreatywności. Dużą rolę odgrywa tu kontakt z innymi, co przyczynia się do rozwoju umiejętności społecznych, przydatnych w dorosłym życiu. Jest to produkt w pełni ekologiczny, ponieważ wykonany jest z drewna z dodatkami tkaniny. Posiada też certyfikat CE, co daje nam gwarancje że produkt przeszedł specjalistyczne badania. Krykiet gra ogrodowa zawiera kolorowy motyw- żabki, który zainteresuje najmłodszych, jak i trochę starsze dzieci. Zabawka odpowiednia jest dla dzieci od 3 roku życia. Jej wymiary to 5,5 x 3,5 x 48 a waga jedynie 0,5kg, więc śmiało możemy zabrać ją do parku albo gdy wybieramy się z dzieckiem do znajomych. Zestaw posiada również pokrowiec z siateczki do przechowywania i transportu.

Zestaw krykiet dla dzieci zawiera, aż 10 elementów w którego skład wchodzą cztery kolorowe piłeczki, dwa drewniane kijki oraz cztery bramki wykonane ze sznurka i drewna. Zasady gry są proste: w pierwszej kolejności należy rozstawić bramki tak, by ich światła (pola między glówkami żabek) częściowo na siebie zachodziły, a same bramki były oddalone od siebie w rozsądnych odległościach (do 1m). Gracze po kolei próbują uderzyć kulkę tak, by ta przeleciała przez jak największą liczbę bramek. Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów, poprzez wbicie piłeczki do bramki.

Kup ten wyjątkowy krykiet dla dzieci, aby mogły zacieśniać więzi z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu.

Wymiary: około 5,5 x 3,5 x 48 cm

Materiał: drewno/tkanina/tekstylia

Waga: 0,5 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy