Wczytuję dane...
Model: 10285
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Szukasz ponadczasowej, rozwijającej wiele umiejętności zabawki na prezent z okazji Dnia Dziecka lub urodzin? Kup konika na biegunach - zabawkę, która od lat cieszy miliony dzieci na całym świecie! Opinie rodziców wskazują jednogłośnie - bujak koń Small Foot to prezent idealny zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. 

Oferowany przez nasz sklep konik na biegunach to pluszowa zabawka o solidnej, drewnianej konstrukcji, wyposażona w płozy umożliwiające ruch w kierunku przód-tył. Produkt wyróżnia się bardzo klasyczną, stonowaną kolorystyką, która przepięknie prezentuje się w każdym dziecięcym pokoiku. Bujak koń na biegunach to także zabawka interaktywna, wydająca dźwięki rżenia po naciśnięciu przycisku umieszczonego w uchu zwierzaka. Konik jest stabilny i bezpieczny do samodzielnej zabawy dla maluchów od trzeciego roku życia.

Konik na biegunach drewniany jest zabawką rozwijającą zmysł równowagi oraz zdolności motoryczne. Bujak dla dziecka służy do spokojnego, wyciszającego kołysania się do przodu i do tyłu, co stymuluje pracę błędnika i umożliwia maluchowi sprawniejsze balansowanie. Umiejętność ta jest niezbędna na każdym etapie życia, zwłaszcza w trakcie nauki samodzielnej jazdy na rowerze biegowym lub dwukołowym. Konik na biegunach drewniany motywuje dziecko do aktywności fizycznej i podejmowania działań na własną rękę. Usprawnia zdolności motoryczne, wzmacnia mięśnie i zachęca do ruchu. Jego rolą jest także pobudzanie dziecięcej kreatywności. Przyjemnie rżący koń na biegunach dostarcza maluchowi mnóstwa rozrywki i doskonałej zabawy, stając się jego najlepszym przyjacielem. 

Przedmiotem oferty jest drewniany konik na biegunach z pluszowym futerkiem w neutralnej kolorystyce brązu i beżu, idealnej dla chłopców i dziewczynek. Cena produktu nie uwzględnia baterii, które są niezbędne, aby zwierzątko wydawało z siebie dźwięki rżenia.

Wymiary: około 74 x 30 x 67 cm 
Materiał: drewno, tkanina, tekstylia
Waga: 4,72 kg 
Wiek: od 3 lat