Wczytuję dane...
Model: 10617
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Ponadczasowa zabawka dla Twojego dziecka

Konik na biegunach od lat cieszy się powodzeniem. Jest to bezpieczna zabawka dla dzieci, służąca do bujania się. Od dawna gości w domach, w których mieszkają dzieci. Jest nieodzownym elementem zabawy.

Nasz sklep oferuje Ci bardzo dobrze wykonany bujak dla dziecka. Jego solidna konstrukcja pozwoli na bezpieczną i twórczą zabawę. Konik na biegunach, drewniany jest skonstruowany z bardzo wytrzymałych materiałów. W trosce o bezpieczeństwo dzieci oferowany produkt posiada bardzo stabilne uchwyty oraz drewniane szyny, które służą jako podpora pod nogi.

Stawiamy na rozwój i koordynację ruchową dziecka

Bujak - koń na biegunach - posiada sympatyczny, przyjazny wygląd oraz miękkie w dotyku futro. Doskonale rozwija wyobraźnię. Posiada funkcję wydawania dźwięków, co dodatkowo ulepsza zabawę. Ponadto wpływa na koordynację ruchową dziecka. Drewniany konik na biegunach poprawia m.in. równowagę i czucie mięśniowe. Jest to bardzo ważne podczas rozwijania się i dorastania. Koń na biegunach jest bardzo wygodny i spełnia oczekiwania nie tylko dzieci, ale również rodziców. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie dotyczące produktu.

Oferujemy Ci bezpieczną, solidną i trwałą zabawkę w doskonałej cenie. Cena jest adekwatna do jakości i trwałości produktu. Kup zabawkę, która posłuży wiele lat, będzie bawić dzieci oraz wspierać ich rozwój.

Produkt posiada elementy zasilane bateryjnie. Nie są one dołączone do zestawu.

Marka

Konik na biegunach jest marki SMALL FOOT. Wspiera ona rozwój dziecka, tworząc bezpieczne zabawki. Drewno wykorzystane do produkcji zabawek pochodzi z ponownego zalesienia. Dzięki temu marka minimalizuje negatywny wpływ na środowisko. W trosce o bezpieczeństwo i najlepszą jakość wykonania wszystkie zabawki są poddawane licznym testom przez niezależne przedsiębiorstwa.

Wymiary: około 68 x 30 x 62 cm, wysokość siedziska: 42 cm, dopuszczalne obciążenie: 30 kg
Materiał: drewno, tkanina, tekstylia
Waga: 4,08 kg 
Wiek: od 3 lat