Wczytuję dane...
Model: 4248
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

To domino drewniane składa się z wszystkich elementów potrzebnych do zbudowania własnego ZOO. Logiczna gra domino wyposażona jest w figurki zwierząt, obiektów i zieleni. Domino figurki oznaczone są dodatkowo literkami lub cyferkami. Dzięki temu dziecko uczy się alfabetu i cyfr, poprzez ciekawą zabawę.

Gra domino umożliwia tworzenie wyrazów i ciągów liczbowych, które jednocześnie współtworzą ZOO. To domino drewniane marki Small Foot jest więc skomplikowaną grą logiczną, rozwijającą umiejętność myślenia analitycznego, kreatywność i wyobraźnię. Gra domino angażuje dziecko w ciekawą zabawę. Organizacja takich logicznych zabaw już w pierwszych latach życia, ułatwia wstęp do wczesnej edukacji. Domino figurki zawierają drewniane lwy, słonie, krokodyle, zebry i żyrafy. Dodatkowo domino drewniane wyposażone jest w zielone przegródki, drzewa, młyn wodny i schodki. Dostępne są także inne elementy, przedstawiające na przykład wodę lub most. Dzięki temu, wyobraźnia przestrzenna dziecka ma pole do popisu. Domino figurki umożliwiają zabawę grupy rówieśników lub grę w pojedynkę czy w gronie rodzinnym. Ta zabawa spodoba się zarówno młodszym, jak też starszym dzieciom. Ustawione domino figurki tworzą wspaniałe ZOO, a po przewróceniu ukazują się ułożone wyrazy i ciągi liczbowe! Ta gra domino zawiera aż 150 klocków. Wymiary to około około 5 x 3 x 0,5 cm, a waga 1,39 kg. To domino drewniane przeznaczone jest dla dzieci od 3 roku życia. Domino figurki są wykonane z jakościowego drewna i bezpieczne dla najmłodszych.

Domino drewniane wyprodukowane zostało przez firmę Small Foot, słynącą z zabawek ekologicznych, rozwojowych i kreatywnych. Kolorowe figurki i różnorodność kształtów, na pewno spodobają się małym graczom. Warto zorganizować dzieciom zabawę logiczną z użyciem tej gry domino. Wspiera to ich rozwój, w sposób bardzo przyjazny. Nasz sklep oferuje szeroka gamę zabawek dla najmłodszych. Atrakcyjna cena łączy się tu z jakością i trwałością tych selekcjonowanych produktów. Kup domino drewniane i zorganizujcie świetną zabawę!

Zasady:

Pierwszym krokiem jest ustawienie toru przeszkód tak by dawał on możliwość ułożenia między nimi wszystkich kolcków. Następnie zawodnicy losują kolejno po jednym klocku, aż do wylosowania ostatniego. Po czym przystępujemy do gry. W każdej rundzie zawodnik dostawia jeden klocek, tak by kolejny z nich miał albo kolejną literę alfabetu lub był logicznym rozwinięciem prostego równania. Między ciągami klocków z literami, znakami matematycznymi i liczbami, zawodnicy mogą umieszczać klocki - zwierzątka bez symboli, tworząc w ten sposób kolorowe układanki. Gra kończy się gdy ostatni klocek zostanie ułożony lub nikt nie będzie miał już możliwości dołożenia klcka zgodnie z zasadami. Zawodnik, który go ułożył trąca pierwszy klocek i jeśli zawodnicy stanęli na wysokości zadania, klocki przewrócą się od pierwszego do ostatniego tworząc kolorową mozaikę. Oczywiście wygrywa ten, kto ma na końcu najmniejszą liczbę kloocków.

Wymiary: około 5 x 3 x 0,5 cm

Materiał: drewno

Waga: 1,39 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy