Wczytuję dane...
Model: 2672
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Viga 50643 Magnetyczny tangram (model: 2672) to doskonała gra logiczna dla Twojego dziecka. Polega na ułożeniu klocków w taki sposób, aby odwzorować motyw widniejący na danej karcie. Można również zrezygnować z pomocy kart i ułożyć klockowe puzzle wykorzystując jedynie swoją inwencję twórczą.

Tangram gra logiczna

Magnetyczny tangram stworzony przez firmę Viga gwarantuje Twojemu dziecku doskonałą zabawę, podczas której rozwinie swoje umiejętności logicznego myślenia, które z pewnością zaowocują w późniejszym jego życiu. 

Zabawa polega na wylosowaniu karty z przedstawionym wzorem i późniejszym odwzorowaniu go za pomocą klocków. Aby poprawnie wykonać zadanie, dziecko jest niejako zmuszone użyć swojej logiki, zastosować metodę prób i błędów, znaleźć odpowiedni kształt oraz rozmiar klocka, tak aby pasował do schematu z karty. Gra nie ma ograniczenia wiekowego, ponieważ posiada kilka stopni trudności, którymi można manipulować w zależności od wieku i zdolności dziecka. 

Tangram gra rozwojowa

Gra logiczna Tangram korzystnie wpływa także na inne predyspozycje Twojego dziecka. Rozwija nie tylko sprawność logicznego myślenia, ale również usprawnia pamięć, ćwiczy zdolności manualne, zręczność oraz zmusza do zadawania pytań, dzięki czemu dziecko otrzymuje bodziec do poznawania świata. Jest to gra, która kładzie nacisk na rozwój i zabawę. 

Podczas zabawy można zrezygnować z korzystania z kart i układać klocki według własnego pomysłu. Ten sposób rozwinie przede wszystkim kreatywność dziecka, a kto wie, może obudzi drzemiące w nim zdolności artystyczne?

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jeżeli chcesz sprawić dziecku grę, która wykształci w nim wymienione wyżej umiejętności i pozytywnie wpłynie na jego rozwój, a przy okazji zapewni mnóstwo zabawy, kup Viga 50643 Magnetyczny tangram w naszym sklepie Maludas. Do nabycia w okazyjnej cenie.

Parametry techniczne:

W skład zestawu wchodzi 35 klocków (puzzli) oraz 20 dwustronnych kart.

Wymiary opakowania: dł.: 260 mm x szer.: 180 mm x wys.: 50 mm.

Aby zapewnić dziecku najwyższe bezpieczeństwo podczas korzystania z gry, klocki zostały wykonane z drewna bukowego, które pomalowano nietoksycznymi farbami.

Produkt spełnia standardy bezpieczeństwa EN71 i ASTM i cieszy się pozytywnymi opiniami naszych klientów. 

Wyrób przeznaczony jest dla dzieci powyżej 18. miesiąca życia.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...