Wczytuję dane...

Wader

W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór zabawek dla dzieci Wader. Ich historia sięga lat 90. ubiegłego stulecia, kiedy to polski producent podjął się współpracy z niemieckim wytwórcą i tak oto powstała firma Wader. Pomimo tego, że firma od lat tworzy charakterystyczne dla siebie niezmienne produkty, zachowując oryginalne wzornictwo, nie traci na wartości. Zabawki charakteryzuje przede wszystkim trwałość i wytrzymałość- niełatwo je zniszczyć. Piękne, wyraziste kolory pobudzają wyobraźnię i zachęcają do zabawy. Wader odzwierciedla również rzeczywistość, dlatego jego produkty nie zaburzają pojmowania przez dziecko rzeczywistości. Nasz sklep internetowy oferuje różnorodne zabawki Wader, dla młodszych i starszych dzieci, zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca w korzystnych cenach.

Czytaj więcej...

Klocki Wader

Klocki to coś, co powinno znaleźć się wśród zabawek każdego dziecka. Są rozwojowe- nie tylko wspomagają manualność rączek, ale też dbają o rozwój wyobraźni. Już najmłodsze dziecko może zostać wielkim budowniczym. Wader posiada w swojej ofercie zarówno tradycyjne ogromne klocki XXL jak i tzw. wafle dla rocznych dzieci, oraz konstrukcyjne dla tych starszych. Te pierwsze to świetny pomysł na początek przygody malucha z klockami, z kolei te drugie doskonalą precyzję u starszaków, pozwalając na stworzenie wspaniałych konstrukcji, na jakie tylko powoli wyobraźnia dziecka. Co istotne wśród nich znajdziesz też wersję dla dziewczynek w pięknych pastelowych odcieniach.

Samochody Wader

Wbrew pozorom autka Wader są nie tylko dla chłopców! Posiadamy większe i mniejsze. Od ambulansów, poprzez radiowozy policyjne, dźwigi, koparki, a nawet helikoptery oraz tory i garaże dla autek. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Autka wykonane są bardzo precyzyjnie i są wytrzymałe- nie pękają pod ciężarem młodszych dzieci. Pozbawione efektów specjalnych pozwalają dziecku na kreowanie własnych pomysłów i inicjatyw, to dobry trening dla wyobraźni. Ciekawym pomysłem są również samochody rozkręcane Wader z dołączonym śrubokrętem.

Dla dziewczynki?

I tutaj Wader Cię nie zawiedzie. To nie tylko śliczne wózki dla lalek, ale również mini sprzęty AGD dla małych naśladowców prac domowych - pralka, kuchenka czy wózek do sprzątania.

Zabawki do piaskownicy

Proponujemy wam również asortyment do zabawy na świeżym powietrzu. Na uwagę zasługują pięknie wykonane foremki do piaskownicy, o prostych kształtach, z których łatwo zrobić babkę (każdy maluch sobie poradzi) oraz betoniarki czy koparki- w sam raz dla małego Boba Budowniczego.

Wader Toys posiadają bardzo dobre recenzje użytkowników. Zachwalane przez rodziców z różnych krajów cieszą się pozytywnymi opiniami. Pozwól, by zabawki Wader zabrały Twoje dziecko do świata niezapomnianej przygody już dziś

Sortuj według:
Wyświetl po produktów