Wczytuję dane...
Model: 11059
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972073921
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Matematyka nie bez powodu nazywana jest królową nauk. Znajomość jej podstaw jest niezwykle ważna nie tylko dla inżynierów, ale również dla osób zajmujących się innymi dziedzinami wiedzy, takimi jak fizyka, chemia, biologia czy geografia. Umiejętności logicznego myślenia wymagane przy poświęcaniu czasu na rozgryzanie zagadnień matematycznych przydadzą się nawet adeptom nauk humanistycznych.

Jeśli chcesz wspomóc swoje dziecko w nauce matematyki i zminimalizować ryzyko, że zniechęci się ono do tej dziedziny nauki już na początkowym etapie edukacji przez brak znajomości jej podstaw, zwróć uwagę na dostępną w naszym sklepie drewnianą tabliczkę mnożenia SMALL FOOT.

Ta zabawka rozwojowa pomoże dziecku łatwiej przyswoić wyniki mnożenia. Jak to działa? Wszystko co dziecko musi zrobić, by rozpocząć naukę, to zadać sobie pytania o wynik dowolnego działania z tabliczki mnożenia, odpowiedzieć na to pytanie i obrócić klocek, żeby sprawdzić, czy odpowiedź była prawidłowa. Dzięki zabawce, Twoja pociecha z pewnością dużo bardziej zaangażuje się w naukę. Tak przygotowana tabliczka mnożenia dla dzieci ułatwi więc szybkie zapamiętanie informacji, których biegła znajomość przydatna będzie później na każdym etapie edukacji szkolnej i w codziennym życiu.

Tabliczka mnożenia to zabawka, dzięki której Twoje dziecko polubi matematykę!

W skład produktu wchodzi tabliczka zawierająca 81 obracanych walców. Wykonana została z wysokiej jakości drewna.

SMALL FOOT - producent zabawki - szczególnie dba o bezpieczeństwo wytwarzanych produktów. Klienci cenią tę firmę za produkcję zabawek rozwojowych, zwiększających kreatywność i posiadających walor edukacyjny. Znana jest ona także z działań proekologicznych oraz z troski o zachowanie środowiska naturalnego w jak najlepszym stanie.

Nasz sklep maludas stworzył ofertę, w której cena zabawek będzie dla Ciebie najkorzystniejsza przy zachowaniu wysokich standardów świadczonych usług. Kup drewnianą tabliczkę mnożenia już teraz i daj dziecku szansę na przyjemne rozpoczęcie edukacji w dziedzinie królowej nauk - matematyki!

Wymiary: około 21 x 21 x 2 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,4 kg

Wiek: od 6 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...