Wczytuję dane...

Qplay

Rowerek dla dziecka to mnogość korzyści dla jego psychoruchowego rozwoju. Poruszanie się w ten sposób uczy malucha utrzymywania równowagi, wymusza ćwiczenie koordynacji ruchowej oraz wzmacnia mięśnie. Poza zaletami typowo fizycznymi jazda na rowerku czy hulajnodze sprawia dzieciom ogromną frajdę! Marce Qplay to właśnie ta myśl towarzyszy podczas projektowania. Poświęcenie, oddanie dzieciom i pozytywne opinie rodziców sprawiły, że jej produkty zostały nagrodzone przez wiele podmiotów na całym świecie.

Czytaj więcej...

Rowerki Qplay - jazda pełna radości

Qplay to producent rowerków biegowych, trójkołowych oraz hulajnóg dedykowanych dzieciom już od 1 roku życia. Wszystkie modele powstają z myślą o maluchach, które do prawidłowego rozwoju potrzebują odpowiedniej dawki ruchu podszytej świetną zabawą.

W kategorii zawierającej pojazdy firmy Qplay znajdują się różne modele rowerków biegowych. Stanowią one świetną opcję na sam początek przygody z dwoma kółkami. Regulowane kierownice i siodełka umożliwiają dopasowanie wysokości do wzrostu malucha. Lekkie ramy zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort jazdy, a antypoślizgowe rączki zapobiegają wyślizgnięciu się kierownicy z dziecięcych rączek.

Kolejny rodzaj stanowią trójkołowce. Ta opcja zapewnia większą stabilność dzięki obecności trzech kółek, dlatego jest tak chętnie wybierana przez rodziców. Niektóre z nich posiadają dodatkowe rączki do pchania przez rodzica, w razie gdyby dziecko nie miało siły dalej jechać samodzielnie. Wszystkie rowery zaopatrzone są w koła wykonane z pianki EVA, aby jazda była cicha i przyjemna, a opony wytrzymałe oraz odporne na przebicie. Siedziska z różnej wysokości oparciem zapewniają bezpieczeństwo i wygodę maluchowi. Wszystkie modele posiadają koszyki na różne drobiazgi.

Niektóre z nich mają również zdejmowane budki lub daszki chroniące malucha przed słońcem oraz deszczem. Inne zostały zaopatrzone w pasy bezpieczeństwa i barierki. Regulowane siodełka wraz z kierownicami i zdejmowanymi elementami pozwalają na “rośnięcie” rowerka razem z maluchem - już nie musi żegnać się ze swoją ukochaną zabawką.

Ostatnim rodzajem są hulajnogi. Tę opcję dedykuje się nieco starszym dzieciom, które skończyły 3 lata. Oferowane przez nas modele posiadają dwa lub trzy koła, a także świecący, antypoślizgowy podest, który zapewni stabilną jazdę i widoczność pojazdu. Hamulec nożny umożliwia szybkie zatrzymanie się w razie konieczności. Hulajnoga została zaopatrzona w szybki system składania, aby Twoje dziecko mogło wszędzie ją ze sobą zabrać. Lekka rama gwarantuje bezpieczeństwo i komfort poruszania się.

Rowerki Qplay - szeroki wybór pojazdów dla dziecka

W sklepie maludas.pl znajdziesz całą kategorię poświęconą rowerkom i hulajnogom marki Qplay różniące się budową, wielkością oraz ceną. To idealna propozycja dla każdego malucha, który chciałby ruszyć w swoje pierwsze rowerowe trasy pod okiem rodzica. Zapoznaj się z naszymi produktami, wybierz pojazd dostosowany do Twojego dziecka i pozwól mu zostać małym cyklistą.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów