Wczytuję dane...

POJAZDY

Kolorowe, solidnie wykonane i rozwijające kreatywność dzieci w każdym wieku. W prezentowanej kategorii produktów znajduje się pełen przekrój pojazdów dedykowanych dla maluchów. Nasz sklep oferuje między innymi gokarty na pedały, tory wyścigowe, jeździki i mnóstwo dodatkowych akcesoriów umożliwiających świetną zabawę w domu i na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej...

Jeżeli więc zastanawiasz się jaki prezent wybrać dla dziecka, to kup nasze pojazdy i spraw radość swojemu maluchowi. Cena wszystkich produktów pozytywnie Cię zaskoczy, a jakość wykonania oraz funkcjonalność zabawek zagwarantują mnóstwo pozytywnych wrażeń.


W naszym asortymencie znajdzie się coś dla najmłodszych dzieci. I tak na przykład, jeżeli poszukujesz jakiejś kreatywnej i rozwojowej zabawki dla malucha, to zwróć uwagę na pojazdy wykonane z drewna. Dostępne są one w formie samochodów, ale mamy także pełen przekrój zwierzątek. Dziecko taką zabawkę z łatwością utrzymuje w rączce, a dołączone do niej kółka zapewniają mobilność i oferują spore możliwości dotyczące zabawy. Posiadamy drewniane kolejki, mini pojazdy i lawety z samochodzikami.


W tej kategorii produktów bez większych przeszkód można znaleźć także samochody, pojazdy i jeździki, które ułatwią stawianie pierwszych kroków. Wystarczy dobrać zabawkę do wieku dziecka i gotowe. Stawiamy na renomowane marki, współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami i do oferty staramy się wprowadzać produkty, które spełniają wszelkie obowiązujące normy oraz atesty. Z naszych jeździków mogą korzystać dzieci, które uczą się chodzenia, ale także młodsze i starsze maluchy.


Sporą część asortymentu stanowią gokarty na pedały. Tego typu pojazdy są bardzo modne i korzystnie wpływają na rozwój fizyczny malucha. Dysponujemy wieloma rodzajami gokartów, które można dobrać pod wiek i potrzeby dziecka. Tego typu pojazdy dedykowane są nie tylko chłopcom, dziewczynki także mają duży wybór.  


Ciekawymi, kreatywnymi i modnymi zabawkami znajdującymi się w ofercie będą także tory wyścigowe, znaki drogowe oraz inne dodatkowe akcesoria. Jak wiadomo, dzieci najszybciej uczą się poprzez zabawę. Przeglądaj cały asortyment, wybieraj pojazdy dopasowane do wieku dziecka i stawiaj na dobrą zabawę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów