Wczytuję dane...

Tooky Toy

Tooky Toy to znany na całym świecie producent zabawek dla dzieci. Od 2004 roku dostarcza najmłodszym drewniane akcesoria bardzo wysokiej jakości, które służą do kreatywnej zabawy wspierającej rozwój motoryczny i psychiczny najmłodszych. W ofercie znaleźć można bardzo zróżnicowane produkty – poczynając od gier planszowych, układanek i labiryntów, przez klasyczne zabawki, a kończąc na złożonych z wielu elementów zestawach czy mebelkach. Stawiając na produkty tej marki, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko bawi się w bezpieczny i rozwijający sposób.

Czytaj więcej...

Tooky Toy – tylko bezpieczne materiały

Każdy rodzic wie doskonale, jak ważne jest to, by jego dziecko korzystało wyłącznie z przedmiotów wykonanych z bezpiecznych materiałów, które nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych oraz pozbawione są ostrych, wystających elementów i krawędzi, które mogłyby być źródłem urazów. Zabawki proponowane przez markę Tooky Toys są w pełni przystosowane do potrzeb i wymagań nawet najmłodszych dzieci – zostały wykonane z naturalnego, gładko oszlifowanego drewna oraz pomalowane nietoksycznymi farbami i lakierem. Wszystkie produkty opatrzone są certyfikatem bezpieczeństwa.

Logiczne myślenie i rozwój motoryki

Filozofia Tooky Toys opiera się na projektowaniu zabawek, które będą wyzwalać w dzieciach kreatywność, zachęcą je do nauki i zmotywują do treningu logicznego myślenia. Drewniane puzzle i układanki o różnym stopniu skomplikowania uczą myślenia przestrzennego, łamigłówki i zestawy kreatywne rozwijają wyobraźnię, a gry zręcznościowe wspomagają motorykę i doskonale ćwiczą koordynację ręka-oko. Podczas zabawy maluchy poznają nazwy zwierząt oraz przedmiotów codziennego użytku, nabywają podstawowe umiejętności matematyczne i te związane z pisaniem i czytaniem. Zabawki proponowane przez Tooky Toys są starannie wykonane, kolorowe i bardzo atrakcyjne dla dzieci, dlatego najmłodsi chętnie po nie sięgają.

Zdecydowana większość produktów w ofercie marki ma charakter edukacyjny. Śliczne, kolorowe grafiki oraz proste, starannie wykonane figurki mogą stanowić dla rodziców doskonały pretekst do rozmowy z dzieckiem na różne tematy. Drewniane instrumenty będą świetnym punktem wyjścia do nauki podstaw muzyki, a wspólne granie w różnego typu gry pozwoli zacieśnić więzi, ćwiczyć kooperację lub wręcz przeciwnie – uczyć się zdrowej konkurencji. W ofercie znajduje się również wiele drewnianych odpowiedników przedmiotów codziennego użytku, dzięki którym maluch może ćwiczyć wykonywanie przyszłych obowiązków i dowiedzieć się, na czym polegają typowe domowe prace i zajęcia.

Szeroki wybór zabawek od Tooky Toys

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zabawek tego producenta. Oferujemy produkty przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci – bezpieczne, ładne i ekologiczne. Wszystkie akcesoria są w pełni biodegradowalne i nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Kupując swojemu dziecku drewniane zabawki edukacyjne, zapewniasz mu długie godziny fantastycznej zabawy, która pomoże mu rozwijać różne zdolności i umiejętności. Produkty Tooky Toys dostępne są w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnych cenach i cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami rodziców.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów