Wczytuję dane...

KLOCKI

Co zrobić kiedy dziecko się nudzi? Jaką zabawkę wybrać, aby była atrakcyjna dla malucha przez długi czas i jednocześnie intensywnie rozwijała jego umiejętności? Wybór nie jest łatwy. Szeroka gama produktów sprawia, że trudno wybrać te naprawdę wartościowe i stymulujące rozwój małego człowieka. Jeśli marzy Ci się taka zabawka, zdecyduj się na oferowane w naszym sklepie klocki. Gwarantujemy duży wybór, wiarygodnych producentów i przystępną cenę. 

Czytaj więcej...

Rodzaje klocków

Nasz sklep oferuje kolorowe piramidy i wieżyczki do składania. Każdy z nas pamięta proste zabawki tego rodzaju z dzieciństwa. Współczesne piramidy są wyjątkowo barwne i atrakcyjne. Bajeczne kształty przyciągają uwagę każdego szkraba. Żaby, pieski czy kwiatki to tylko niektóre  z dostępnych modeli. Ciekawą ofertę stanowią drewniane klocki. Dzięki nim dzieci uczą się dopasowywania kształtów, rozwijają umiejętność liczenia, poznają literki. Standardowy zestaw umożliwia konstruowanie ciekawych budowli, zamków, miast, domków dla lalek. Ciekawą opcją jest zabawa klockami magnetycznymi, wystarczy dopasować elementy i stworzyć gotową scenkę.


Zalety zabawy klockami

Klocki to nie tylko beztroska zabawa. Przy okazji, zupełnie niepostrzeżenie, dzieci kształtują nowe umiejętności. Przede wszystkim, mają ogromny wpływ na wyobraźnie, rozwijają zdolności manualne, pozytywnie oddziałują na koordynację wzrokową. Sprawdzają się podczas nauki kolorów, kształtów, cyferek lub literek. Ćwiczą również koncentrację i skupienie na działaniu. 


Klocki bezpieczne dla dziecka

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo państwa dzieci, dlatego oferujemy produkty tylko sprawdzonych i znanych producentów. Celem są dla nas produkty wartościowe i niewygórowana cena. Small Foot i Viga spełniają te oczekiwania, więc zachęcamy do zakupu ich bezpiecznych i wysokiej jakości zabawek. 

Klocki są wyjątkowo wartościową zabawką. Kup zestaw oferowany w naszym sklepie i przekonaj się ile radości sprawisz swojemu dziecku. Możliwości zabawy jest wiele, a ogranicza nas tylko wyobraźnia. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów