Wczytuję dane...
Dlaczego my?

Firma funkcjonuje na rynku od 2010 roku i jest wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej

prowadzonej przez Ministra Gospodarki

NIP: 6222677048
REGON: 301581432

 

Maludas to niezwykły sklep z zabawkami. Służymy radą i pomocą, a także dobrym słowem. Dbamy o zadowolenie i satysfakcję każdego naszego klienta, zwłaszcza tego najmłodszego.

 

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w branży internetowej. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm e-commerce w Polsce.

Dowodem czego są corocznie,zdobywane od roku 2015 e-GAZELE BIZNESU.

 

 

 

 

 

 

 

Aktualnie dysponujemy biurem o powierzchni kilkuset metrów, które znajduje się w Poznaniu.

Nasza firma składa się z kilkudziesięciu, profesjonalnych pracowników, którzy są do Państwa dyspozycji.

 

Zabawki z naszego sklepu internetowego odpowiadają ciągle zmieniającym się trendom i potrzebom dorastających dzieci. Pełnią również nieocenione funkcje edukacyjne, poznawcze i rozrywkowe, rozwijają wyobraźnię, ale przede wszystkim, kształcą tak niezbędną w dzisiejszych czasach empatię.

 

Zdajemy sobie sprawę jak istotne jest odpowiednie wspieranie rozwoju dziecka, dlatego stale poszerzamy nasz asortyment o kolejne produkty. W naszym sklepie stawiamy na wysoką jakość i wykonanie. W naszej ofercie znajdziecie coś dla maluszków, przedszkolaków, jak i starszych dzieci.

 

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i godnymi zaufania importerami, dystrybutorami i producentami.

 

Przed złożeniem zamówienia internetowego można skontaktować się z naszymi pracownikami i ustalić dostępność danego towaru.

 

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni roboczych. W skrajnych wypadkach czas realizacji może być dłuższy (jest to każdorazowo określone na karcie produktu). Wynika to z faktu, iż część zabawek sprowadzana jest bezpośrednio od zagranicznych dostawców.  Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości CE.

 

Warto też podkreślić, że jako jedni z nielicznych posiadamy "Pogotowie prezentowe". Wiemy, że wybór właściwego prezentu dla dziecka to nie lada wyzwanie, dlatego chętnie pomożemy w wyborze, wykorzystując nasze doświadczenie i codzienną obecność w świecie zabawek.

  

Koszty i Czas Dostawy

Przewoźnikiem świadczącym usługi transportu naszych paczek jest firma InPost oraz Poczta Polska.

  

Pamiętaj również, że przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Gwarantuje Ci to więc 100% satysfakcji z dokonanego zakupu.