Wczytuję dane...

KSIĄŻKI DLA DZIECI

Gdy zapytamy dorosłych, jakie wspomnienia z dzieciństwa są im najmilsze, często znajdą się wśród nich pięknie ilustrowane baśnie, bajki na dobranoc i inne książeczki dla dzieci. Jeśli w Twojej głowie również właśnie teraz pojawiły się nostalgiczne obrazy wzruszających, ponadczasowych historii, które chwytają za serce, najlepszą decyzją będzie zapewnienie takich samych przeżyć potomnym – niezależnie od płci dziecka, sklep Maludas zapewni Ci mnóstwo pomysłów na prezent dla niego. Kup choćby kilka czarujących pozycji, a dziecko z przyjemnością będzie oczekiwało kolejnego wieczoru, kiedy będzie mogło zanurzyć się w pełne akcji lub pogodne historie, czytając je razem z Tobą!

Czytaj więcej...

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko tradycyjne bajki z morałem, które rozwiną u dziecka wrażliwość, twórczość i inteligencję emocjonalną, ale także bardziej rozrywkowe pozycje, łączące w sobie książkę i zabawkę – na przykład zbiory przepięknych rozkładanek z panelami dźwiękowymi, z których można posłuchać przyjemnych dla młodych uszu melodii i wesoło spędzić czas na nauce śpiewania!


Wiele książek jest dostosowanych do konkretnego wieku czytelnika, czego przykładem jest seria "Pięknych opowieści", z którą dziecko może dorastać, wspaniale się bawiąc. Książki z wierszykami mogą posłużyć do ćwiczenia pamięci poprzez ich naukę, a następnie recytację przed najbliższymi – kto wie, być może Twoja pociecha odnajdzie w sobie aktora lub mówcę. Aby wzmocnić naturalną dziecięcą ciekawość świata, można sprezentować najmłodszemu członkowi rodziny coś bardziej edukacyjnego, na przykład encyklopedię, która w przystępny i angażujący sposób wyjaśni elementy wielkiego świata, w którym znalazł się kilkulatek. Ilustracje przykują uwagę dziecka na dłużej, a opisy zachęcą do zadawania rodzicom dodatkowych pytań. Dla młodych pasjonatów motoryzacji przygotowaliśmy wiele książeczek o pojazdach, dla dziewczynek z kolei o różnych zajęciach, w których mogą spróbować swoich sił, a także o księżniczkach. Nie brakuje pozycji związanych ze zwierzętami, którymi interesują się wielkie rzesze dzieci. Znając swoje dziecko najlepiej, to Ty zdecyduj, jakie książki najbardziej przypadną mu do gustu, a cena, którą proponujemy, na pewno nie będzie przeszkodą!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów