Wczytuję dane...

MGA

MGA, a dokładniej MGA Entertainment, to firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją zabawek. Została założona w 1979 roku, a wraz ze wzrostem popularności pojawiały się coraz kreatywniejsze serie zabawek. Doświadczenie, które nabyła w ciągu kilkudziesięciu lat działalności, jest gwarancją jakości oraz dziecięcej satysfakcji. Firma ta, mająca swoje biuro w słonecznej Kalifornii, od długiego czasu pozwala rozpromienić każdy dom uśmiechem dziecka.

Czytaj więcej...

Opinie o firmie są bardzo pozytywne, rodzice chwalą jakoś wykonania, a dzieci poprzez swój uśmiech okazują zadowolenie z zabawy. Zabawki można otrzymać w większości sklepów w przystępnej dla przeciętnego rodzica cenie. Ich szeroka dostępność sprawiła, że zabawki MGA bardzo szybko zyskały na popularności. Sztandarowe serie zabawek doczekały się nawet własnej adaptacji filmowej oraz serialu.

Zalety zabawek MGA

Materiały wysokiej jakości zapewniają trwałość zabawki. Dzieci potrafią wymyślić najlepsze testy dla swoich zabawek. Podczas zabawy lalki oraz roboty muszą być odporne na upadki, stratowania oraz innego typu rozrywki.


Zabawki rozwijają kreatywność dziecka. Dzięki fantastycznym kształtom i kolorom dzieci mają możliwość tworzenia własnego świata. Zabawki produkowane przez MGA dają możliwość dowolnej zabawy. W większości nie zawierają sztywnych ram, w których dziecko musi się poruszać. Podczas zabawy każdy przedmiot może stać się tym, czym tylko pociecha zechce.


Duży wybór zabawek sprawia, że każde dziecko znajdzie pośród nich swoją ulubioną. Ty również jako rodzic będziesz miał możliwość wyboru odpowiedniej zabawki dla swojej pociechy. Firma oferuje również produkty dostosowane do różnego wieku dzieci.


Zabawki produkowane przez MGA są zawsze kolorowe. Żywe barwy to połowa sukcesu, a drugą połowę stanowi dobry projekt samej zabawki. Poprzez swój niepowtarzalny styl zabawki MGA zdobyły serca dzieci na całym świecie.

Najpopularniejsze serie zabawek

MGA ma w swoim asortymencie znane i lubiane serie zabawek. Do marek dystrybuowanych przez firmę należą m.in.: Bratz, czyli wprowadzone w 2001 roku seria lalek. Produkty tej linii zyskały tak wielką popularność, że powstały specjalne kategorie lalek dla dzieci, nastolatków czy miłośników zwierząt domowych. Na podstawie zabawek powstał również film oraz serial.


Niezwykle popularne są także zabawki LOL Surprise! Kolekcja powstała w 2016 roku i szybko zdobyła wielkie uznanie wśród dzieci. Była to jedna z najlepiej sprzedających się serii zabawek w USA w 2017 roku. Marka cały czas jest ulepszana oraz powiększana o coraz to nowsze modele.


NPoza powyższymi firma MGA stoi za markami:

  • - Num Noms,
  • - Poopsie Slime Surprise,
  • - Baby Born,
  • - Ready2Robot,
  • - True Hope.

Półka cenowa zabawek MGA

MGA Entertainment zabawki różne produkuje. Z racji tego rozbieżność cen jest również wysoka. Ceny zabawek wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za zabawkę, jednak w naszym sklepie zawsze są konkurencyjne. Co najważniejsze, prezentują się bardzo korzystnie w stosunku do jakości. Zabawki są trwałe i bezpieczne. Zabawki MGA są również uwielbiane przez dzieci, a to chyba najważniejsza ich zaleta.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów