Wczytuję dane...

PRZEBRANIA DLA DZIECI

Każde dziecko marzy o tym, by móc przebrać się za znanych mu dorosłych ludzi. Pragną odgrywać pełnione przez nich role i bawić się w lekarzy, kucharzy, pielęgniarki, czy choćby nauczycielki. Aby wspomóc swoją pociechę w jej rozwoju warto sięgnąć po praktycznie przebrania dla dzieci, które nadadzą się nie tylko do zabaw w domu, ale i podczas różnych ciekawych wydarzeń w przedszkolu i szkole.

Czytaj więcej...

Dla ciekawych świata

Sklep Maludas oferuje swoim klientom różnorodne przebrania dla dzieci. Dzięki nim maluchy będą mogły poczuć się jak ich rodzice. To pewien etap ich rozwoju, kiedy próbują naśladować ludzi, których stawiają sobie jako wzór. Jeżeli jesteś kucharką, to bardzo możliwe, że i Twoje pociechy będą chciały spróbować swoich sił w tej niełatwej profesji. Dlatego też sięgnij po wysokie jakościowi stroje, które nadadzą się zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Pozwól spróbować swoim dzieciom spełniać Twoje obowiązki. Niech same ocenią, czy i im będą one sprawiać przyjemność.


Przystępna cena

Ważne, by stroje kupowane dla naszych pociech nie tylko spełniały wymogi jakościowe, ale i miały przystępną cenę. Sklep Maludas dba o swoich klientów i oferuje im porządne tkaniny, które nie zawiodą nawet przy częstym ich użytkowaniu. Już trzyletnie dzieci mogą czerpać pełną satysfakcję ze wspólnie spędzonego z rodzicami czasu. Dzięki temu nie tylko będą miały inspirujące i absorbujące całą ich uwagę zajęcie, ale i będą mogły nacieszyć się popołudniem w gronie swoich rodziców. Spraw, aby był to wyjątkowy czas, który jeszcze bardziej umocni istniejące między Wami więzi i sprawi, że rozbudzi dziecięce pasje.


Wartościowa zabawa

Zabawy, podczas których maluchy naśladują znanych im dorosłych pozwalają na ich zrównoważony rozwój. Dzieciaki poznają powoli świat i próbują odnaleźć w nim swoje miejsce. Dzięki praktycznym strojom mogą przez chwilę poczuć, że są traktowane w pełni profesjonalnie i dojrzale. Wkomponują się w świat dorosłych, pełen pasji i różnorodnych perspektyw. Pozwól swojemu dziecko spróbować choć przez chwilę poczuć się prawdziwym zawodowcem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów