Wczytuję dane...

PUZZLE

Układanie puzzli to dla dziecka nie tylko świetna rozrywka, ale także możliwość zdobycia nowych, wyjątkowych umiejętności! Puzzle rozwijają kreatywność oraz pobudzają wyobraźnię malucha.

Czytaj więcej...

W naszym sklepie możesz znaleźć puzzle odpowiednie dla dziecku już od pierwszego roku życia. Oferujemy szeroki wybór modeli o różnej tematyce oraz różnych poziomach trudności. Znajdziesz wśród nich zarówno kolorowe i edukacyjne puzzle dla rocznego maluszka, jak i dla pomysłowego kilkulatka. Nasz sklep stara się odpowiadać na potrzeby dzieci posiadających różnorodne zainteresowania oraz preferencje, dlatego proponujemy tak duży i zróżnicowany wybór puzzli. W naszej ofercie posiadamy produkty takich firm, jak np. Small Foot oraz Viga. Przygodę z puzzlami warto rozpocząć od prostych układanek składających się z kilku elementów, a następnie stopniowo zwiększać poziom trudności, wybierając bardziej zaawansowane modele.


Puzzle nie muszą być wcale nudne! Dzięki różnorodnym wzorom oraz ciekawym kształtom, możesz zachęcić dziecko do wspólnej zabawy i układania. Nasz sklep proponuje tradycyjne, prostokątne lub kwadratowe puzzle, ale także puzzle w kształcie zwierząt, np. węża, puzzle drewniane, różnego rodzaju układanki oraz puzzle 3D. 


Jeśli zależy Tobie na tym, aby Twoje dziecko rozwijało w sobie pasję, kreatywność, a także umiejętność skupienia się - kup mu puzzle! Warto pamiętać, że to również świetny pomysł na spędzenie czasu z maluchem. Może je układać cała rodzina, mając przy tym mnóstwo zabawy! Wspólne układanie puzzli to idealny sposób na zapewnienie dziecku rozrywki np. w deszczowy, chłodny dzień. Co więcej, cena takiej zabawki jest bardzo przystępna- najtańsze są dostępne już za kilka złotych! 


Warto zachęcać dzieci do tego, aby zamiast biernego oglądania bajek w telewizji czy na smartfonie, układały puzzle. Taki sposób spędzania czasu z pewnością korzystnie wpłynie na rozwój ich umysłu oraz pewność siebie. Małe dziecko poczuje się dumne z tego, że samodzielnie ułożyło puzzle- to dla niego ciekawe i pouczające wyzwanie! 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

SMALL FOOT Puzzle Drewniane Krokodyl

75,59 PLN
86,89 PLN
Oszczędzasz 11.30 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 86.89 PLN
Promocja

SMALL FOOT Układanka Kwiatów

75,52 PLN
86,80 PLN
Oszczędzasz 11.28 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 86.80 PLN