Wczytuję dane...

PLUSZAKI

Pluszaki, to od zawsze ulubione zabawki dzieci w każdym wieku. Nieważne czy maluszek dopiero poznaje świat czy jest już świadomym swoich upodobań młodym człowiekiem, pluszak zawsze towarzyszy dzieciom w trakcie ich zabaw. Pluszaka można zabrać na długa wycieczkę, na spacer do parku albo pokazać mu jak spędza się czas w przedszkolu. Pluszak to wierny towarzysz w chorobie i pierwszy gość na popołudniowej herbatce z lalkami. Misia można wyleczyć, przebrać, wozić w wózeczku. Miś jest dobry na wszystko. Sklep MALUDAS oferuje szeroki wybór pluszaków, dlatego z pewnością każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Czytaj więcej...

Zabawki edukacyjne

W ofercie sklepu znajdują się zabawki edukacyjne marki SMALL FOOT przeznaczone dla najmniejszych. Pluszowa żyrafa, którą można rozłożyć na części albo stonoga poprzez zabawę uczą dzieci. Stonoga dzięki przeróżnym akcesoriom, jak guziki, rzepy, zamki czy szeleszczące elementy wspomaga rozwój gwarantując doznania sensoryczne. Edukacja poprzez zabawę jest bardzo przyjemna, a dzieci uczą się szybciej niż podczas tradycyjnych zajęć. Pluszaki od najmłodszych lat towarzysząc dzieciom rozwijają ich wyobraźnię i procesy poznawcze. Cena szczęścia dziecka jest niewielka, dlatego warto sprawić mu niespodziankę w postaci pluszaka.


Dla najmłodszych i tych trochę starszych

Nie tylko najmłodsi kolekcjonują maskotki. Pluszowe zabawki towarzyszą dzieciom przez wiele lat. Nawet jeśli misie nie wychodzą już z domu ze swoimi właścicielami, to w dziecięcym pokoju ciągle jest ich pełno. Czasem po latach, gdzieś na strychu znajdujemy pluszaka z dzieciństwa. Pluszaki są niezniszczalne. Maskotka jest również znakomitym podarunkiem dla ukochanej, co świadczy o tym, że niema lepszych zabawek od pluszaków.


Zabawki pozwalają dzieciom nie tylko miło spędzić czas, ale przede wszystkim mogą pobudzać ich wyobraźnię. Pluszaki towarzysząc dzieciom niemal przez cały dzień, często są nie tylko kompanami do zabawy, ale również powiernikami ich największych sekretów. Dlatego nie czekaj już dłużej, tylko kup dziecku pluszaka, a zobaczysz radość na jego twarzy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów