Wczytuję dane...

GRY

Gry oznaczają dobrą zabawę - czy to z rodziną, czy ze znajomymi. Przy grach zawsze miło mija czas, a czasem jest śmiechu co nie miara. Nieważne czy jest to gra planszowa, czy zręcznościowa zawsze można znaleźć coś odpowiedniego. Sklep MALUDAS oferuje szeroki wybór gier przeznaczonych dla dzieci, ale również dla dorosłych. Zręcznościowe gry dla dzieci, nierzadko sprawiają wiele radości dorosłym, dlatego już teraz przejrzyj ofertę sklepu.

Czytaj więcej...

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Wielu dorosłych pamięta klasyczne gry z dzieciństwa, takie jak chińczyk, domino czy szachy albo warcaby. Dziś te gry dalej są bardzo popularne i nie zanosi się na to, aby przestały zachwycać kolejne pokolenia. Proste zasady, zmyślne plansze i ciekawe elementy sprawiają, że potrafią one podtrzymać zainteresowanie przez długi czas. Dzisiejsze gry są wykonywane z najróżniejszych materiałów. Kiedyś królowało drewno, a następnie papier i karton, do czasu aż kategoria gier została zdominowana przez plastik. Dziś wykorzystuje się wszystkie te materiały, ale widać wyraźną tendencję w kierunku ekologicznych i naturalnych materiałów, dlatego duża część gier znów jest drewniana. Cena takich gier niewiele różni się od tych z papieru czy plastiku, jednak są one solidniej wykonane, a przez to bardziej wytrzymałe.


Logiczne, zręcznościowe, strategiczne, sensoryczne, pamięciowe - którą grę wybierasz?

Ludzie wymyślili tak wiele rodzajów gier, że czasem ciężko się zdecydować. Szukając podobnej gry do szachów, można spróbować zagrać w warcaby lub w tryktrak. Wśród planszówek króluje chińczyk, ale Barykadę marki SMALL FOOT również warto wypróbować w wolnej chwili. W ofercie sklepu znajduje się wiele rodzajów domino - od klasycznego z kolorowymi kropkami, przez domino obrazkowe, aż do elementów gry w kształcie zwierzątek. Domino rozwija umiejętność analitycznego myślenia i pamięć, dlatego nie tylko dzieci będą świetnie się bawić podczas rozgrywki. 


Organizacja spotkań towarzyskich, podczas których rozgrywane są najróżniejsze partie gier jest coraz bardziej popularna. Kup grę i stań się duszą towarzystwa. Być może od jednej gry rozpoczniesz nową tradycję cotygodniowych spotkań z rodziną lub przyjaciółmi. Przekonaj się już dziś!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów