Wczytuję dane...

Viga

Nasz sklep internetowy lubi proponować zabawki, które są bezpieczne, trwałe i atrakcyjne dla dzieci. Jednym z producentów, który spełnia powyższe warunki, jest marka Vigo. Cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowników i ekspertów, którzy podkreślają atuty produktów marki. Opatrzone stosownymi certyfikatami zabawki Vigo cieszą się pięknym designem, wysokiej klasy materiałami oraz absolutnym bezpieczeństwem podczas korzystania. Co najlepsze, dostępne są w zaskakująco przystępnej cenie, a więc ich nabycie nie pustoszy portfela.

Czytaj więcej...

Plastik czy drewno?

Wykorzystując potencjał surowca, jakim jest drewno, marka Viga stała się jednym z przodujących twórców zabawek dla dzieci. Pochodzący z natury materiał bowiem daje się kształtować, pozwala na pokrycie farbami czy grafikami, a przede wszystkim jest niezwykle solidny. Niestraszna mu wielogodzinna zabawa, w tym wkładanie do ząbkującej buzi, uderzanie elementami innych zabawek, a także zamoczenie i zabrudzenie.


Wytwór współczesności, jakim jest plastik, także sprawdza się w produkcji gadżetów dla dzieci. Producent zabawek Viga oferuje produkty bezpieczne, kolorowe i niezwykle funkcjonalne. Plastik jest też znacznie lżejszy niż drewno, co jest istotne, gdy klockami czy figurką bawi się roczny brzdąc.

Puzzle, które wiodą prym

Oprócz klocków wśród zabawek z drewna i plastiku popularnością cieszą się puzzle i układanki. Twarde elementy wycięte są w przystępny sposób i pozwalają na intuicyjne dopasowywanie do siebie. W zależności od wieku dziecka i jego potrzeb podzielić je można na kilka lub kilkadziesiąt elementów. Dlatego warto zaznaczyć, że tego typu rozrywka nie jest przeznaczona wyłącznie na starszych dzieci. W ofercie znajdują się obrazki przedstawiające krajobrazy, maszyny i pojazdy oraz zwierzęta. Co ważne, wszystkie pokryte są nietoksyczną farbą, więc pokusa gryzienia puzzla nie kończy się zatruciem.

Figurki, zestawy, akcesoria

Drewniane figurki, pojazdy - w tym chodziki i wózeczki dla lalek - czy zabawki logiczno-manualne Viga wypełniają czas młodszym, ale i starszym dzieciom. Spośród nich można wyróżnić gry zręcznościowe, takie jak kręgle, rzucanie pierścieniem albo labirynt i życie na farmie. Mogą stanowić pojedynczą zabawkę lub zostać połączone z pozostałymi artykułami Vigo posiadanymi przez dziecko. Przykładowo drewniane artykuły spożywcze będą kompatybilne z mebelkami kuchennymi i kuchenkami.

Logika przydatna w życiu

Zabawki drewniane Viga to też propozycja dla starszych dzieci. Nauka poprzez zabawę zdecydowanie bardziej przyciąga dzieci w tym wieku, które mimowolnie przyswajają przydatną w życiu wiedzę. Liczydła, układanki z cyframi, tangramy, plansza z literami czy kalendarz magnetyczny zainteresują starszaków i zerówkowiczów, którzy lubią uczyć się poprzez zabawę. Tak jak gadżety dla młodszych dzieci, również te charakteryzuje wysoka klasa wykonania, solidność i bezpieczeństwo w czasie użytkowania.

Rozwój poprzez zabawę

Marka Viga tworzy zabawki cieszące się uznaniem wśród użytkowników i ekspertów. Oprócz jakości charakteryzują je niezwykłe walory edukacyjne. Proponowane zestawy uczą kreatywnego myślenia, rozwijają zdolności poznawcze oraz manualne. Wspaniale wypełniają czas dziecku, powodując, że siedzenie w bezruchu i oglądanie kreskówek przestaje być tak atrakcyjne. Kształtują cierpliwość, zaangażowanie i wytrwałość. Angażują także rodziców do wspólnej zabawy z dzieckiem, co zacieśnia relacje.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów