Wczytuję dane...

Rolly Toys

Zabawki i akcesoria dla dzieci marki Rolly Toys zamienią podwórko w wymarzony plac zabaw. W asortymencie znaleźć można kultowe traktory, koparki, przyczepy i gadżety przystosowane do wieku i zdolności dziecka. Wśród nich są zarówno jeżdżące zabawki Rolly Toys z napędem łańcuchowym oraz akcesoria urozmaicające zabawę, takie jak lampy, koguty i syreny. Tworzone przez wielopokoleniową firmę produkty dla dzieci są gwarancją bezpiecznej rozrywki..

Czytaj więcej...

Zabawki Rolly Toys - niemiecka jakość i doskonała zabawa

Produkty Rolly Toys dedykowane są dzieciom w różnym wieku. W naszej ofercie znajduje się m.in. stworzony przez markę Rolly Toys traktor z napędem łańcuchowym, w pełni funkcjonalne przyczepa, czy akcesoria wydające dźwięki i światła. Pojazdy dokładnie odwzorowują rzeczywiste maszyny gospodarcze i budowlane. Dostępny w sklepie traktor Rolly Toys może mieć otwieraną maskę, regulowany fotel, czy ruchomą dźwignię do sterowania przednim ładowaczem. Zabawki tworzone są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest nietoksyczne i odporne na blaknięcie.

Producent współpracuje ze znanymi firmami z branży rolniczej, czy budowlanej. Efektem są markowe zabawki, takie jak stworzony przez Rolly Toys John Deere - traktor w kultowym, zielonym kolorze przystosowany do obsługi przez dziecko. Maszyny sterowane są kierownicą, a ich waga pozwala na swobodną zabawę maluchom. Do ciągników z oferty pasuje każda zaprojektowana przez Rolly Toys przyczepa - zarówno klasyczna wywrotka, jak i w pełni funkcjonalny pług, opryskiwacz, czy brona talerzowa. Wybrany traktor na pedały Rolly Toys przystosowany jest do różnego wieku dziecka. Rozmiar zabawki oraz przeznaczenie wiekowe opisano przy każdym z produktów.

Gwarancja bezpieczeństwa w zabawkach Rolly Toys

Projektowane przez Rolly Toys akcesoria i zabawki zapewniają bezpieczeństwo w czasie zabawy. Mocne tworzywo sztuczne odporne jest na uszkodzenia, dzięki czemu produkty dla dzieci są w stanie przetrwać lata. Tworzone przez Rolly Toys zabawki wykonane są precyzyjnie. Gwarantują stabilną jazdę, łatwe sterowanie i pełną funkcjonalność. Wybrane pojazdy mają dodatkowo wyciszone koła, tak by nie powodować nadmiernego hałasu podczas jazdy na utwardzonej powierzchni. Obok pojedynczych traktorów zabawki dla dzieci Rolly Toys to także zestawy, które zamawiać można z naszego sklepu.

Odwiedzaj nasz sklep regularnie i sprawdzaj nowości od Rolly Toys. Zabawki niemieckiego producenta od lat zbierają pochlebne opinie za precyzję wykonania, gwarancję bezpieczeństwa oraz funkcjonalność. Wyróżnia je świetna relacja cena - jakość oraz wieloletni okres użytkowania. Możesz się o tym przekonać, zamawiając kultowe zabawki Rolly Toys z naszego sklepu!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów