Wczytuję dane...

SPORT

Sport jest Twoim ulubionym zajęciem? Kochasz spędzać czas na świeżym powietrzu i lubisz na przykład jazdę na rowerze? Jeśli do tej pasji chcesz także przekonać swoją pociechę, to zobacz jakie akcesoria sportowe dla milusińskich przygotował nasz sklep.

Czytaj więcej...

Serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z tą kategorią produktów. Przejrzyj wszystkie gadżety, kup wybrany przedmiot i zabierz malucha na dwór. Jeśli interesuje Cię cena za nasze akcesoria, to wiedz, że idzie ona w parze z funkcjonalnością i jakością wykonania.

W tym dziale produktów można znaleźć między innymi pełną paletę rowerków dla dzieci. Mamy tak zwane rowery biegowe i chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że świetnie wpływają one na koordynację ruchową dziecka, kształtują zmysł równowagi oraz poprawiają kondycję fizyczną. Posiadamy także coś w wersji dla najmłodszych, czyli rowerki trójkołowe. Każdy maluch z pewnością ucieszy się z takiego podarunku i chętnie będzie z niego korzystał. A jeśli dziecko poczuje się zmęczone, to w każdej chwili może wygodnie usiąść, a rodzic w prosty sposób przy pomocy dołączonej rączki może prowadzić rower.

Przyglądając się różnym gadżetom sportowym znajdującym się w tym dziale, nie sposób pominąć hulajnóg. Mamy ich spory wybór i dedykujemy je dla chłopców i dziewczynek. Dysponujemy mnóstwem wzorów, fasonów i rozmiarów. U nas hulajnogę z łatwością można dobrać do wieku dziecka.

Przedstawiając nasz asortyment sportowy pragniemy także zwrócić uwagę na kilka dodatkowych gadżetów, które zapewnią bezpieczeństwo i które ochronią nasze maluchy. Dystrybuujemy kaski, rękawiczki na rower i różnego rodzaju ochraniacze.


Wśród prezentowanych produktów znajdą się także akcesoria do wody i do nauki pływania. Mamy rękawki, piłki dmuchane, koła i materace.

Jeśli któryś z rodziców zdecyduje się na zakup naszych gadżetów sportowych, to może mieć pewność, że są one wykonane z wysokiej jakości komponentów. Cały sprzęt sportowy posiada niezbędne atesty i certyfikaty. Zapraszamy na zakupy i zachęcamy do spędzania wolnego czasu z dziećmi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Scooter Zapp Pink

169,51 PLN
181,49 PLN
Oszczędzasz 11.98 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 181.49 PLN