Wczytuję dane...

ARTYKUŁY SZKOLNE

Jak umilić dziecku przedłużający się pobyt w szkole i zachęcić je do nauki oraz tworzenia notatek? Kup mu kolorowe i ciekawe dla młodych rączek przybory szkolne! Nic tak nie pobudzi umysłu Twojej pociechy do rozwoju, jak długopisy lub pojemniki, które kojarzą się z zabawą – ich wesoły wygląd zachęci dziecko do kreatywnego, niebanalnego wykonywania zadań. Pisanie stanie się przyjemnością, a ołówki same będą zapraszać do temperowania. Zapewne każdy rodzic marzy o potomku, który z ochotą wykonuje wymagające i stymulujące mózg polecenia.

Czytaj więcej...

Sklep Maludas posiada w swojej ofercie śliczne artykuły szkolne SMALL FOOT, których uroczy wygląd nie jest ich jedyną zaletą – są także wygodne i praktyczne, a przybory do pisania dobrze leżą w dłoni. Drewniane ołówki ozdobione główkami zwierzęcych mieszkańców Afryki są produktem ekologicznym, co jest dodatkową zaletą dla rodziców świadomych wpływu, jaki wywiera człowiek na środowisko naturalne – mogą stać się pretekstem do rozmowy z dzieckiem na temat przyrody i dbałości o nią. W sklepie znajdziesz także długopisy wykonane z drewna, których kształt sprzyja nauce pisania. Prezentowane artykuły są zatem doskonałym prezentem nie tylko dla dzieci w wieku szkolnym, ale również najmłodszych odkrywców – mogą być używane przez chłopców i dziewczynki od 3. roku życia. Dla młodocianych artystów proponujemy zestaw pędzelków do malowania, których różne zakończenia pozwolą na ćwiczenie różnych technik malarskich i rozwijanie własnego stylu. Dodatkową pomocą w nauce lub czytaniu dla przyjemności może być na przykład dostępny w sklepie stojak na książkę – produkt, o którym nie każdy pomyśli, kompletując wyprawkę dla swojego potomka.


Zestawy oferowane w sklepie zawierają optymalną liczbę sztuk, aby zarówno ich cena, jak i jakość poszczególnych elementów była zadowalająca. Warto zadbać o to, by pierwsze kroki w czytaniu, pisaniu i nauce stawiane przez nasze pociechy dawały im jak największą satysfakcję, co z łatwością możesz osiągnąć dzięki artykułom, które znajdziesz w tej kategorii.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów