Wczytuję dane...

KRZESEŁKA DO KARMIENIA

Chyba każdy z nas widział, choć raz w swoim życiu, szczęśliwą twarz ubrudzonego po jedzeniu dziecka. Jeśli wierzyć staremu porzekadłu, mówiącemu o tym, że "szczęśliwe dziecko, to brudne dziecko", to nie warto się takim wyglądem przejmować. Przecież im bardziej brudne, tym więcej ma radości. Tymczasem sprzątanie po takiej zabawie okazuje się czasami nie mieć końca, a przecież nie o to chodzi w przyjmowaniu posiłków. Nasz sklep wychodzi na przeciw oczekiwaniom rodziców i oferuje szeroki wybór krzeseł do karmienia, które czynność tę uporządkują i zapewnią przede wszystkim maluchowi bezpieczeństwo.

Czytaj więcej...

Czy Twoja pociecha to klasyczny niejadek? Albo wręcz przeciwnie, wciąż nienajedzony łakomczuszek? Bez względu na apetyt dziecka, warto dołożyć wszelkich starań, by zapewnić mu komfortowe warunki do spożywania posiłku oraz bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdują się różne modele krzeseł, które dopasowane są do specyficznych potrzeb malucha oraz oczekiwań jego opiekunów. Posiadamy produkty od wiodących i sprawdzonych producentów m.in. Milly Mally. Jeśli nie jest Ci obojętny komfort Twojego dziecka, to kup jeden z prezentowanych akcesoriów codziennego karmienia.


W niniejszej kategorii posiadamy bogaty, wielofunkcyjny asortyment, który spełnia potrzeby maluchów. Jego zaletą jest możliwość regulacji i dopasowania siedziska do budowy ciała dziecka. Ponadto dodatkowe zastosowania krzesła. Niektóre mogą nawet pełnić funkcję leżaczka, kiedy to potrzebne. Wyposażone są w komfortową tapicerkę, która zapewnia dziecku wygodę. Jednocześnie łatwo ją oczyścić i zachować higienę. Elastyczna i odporna powłoka jest odporna na zniszczenia i uszkodzenia, dzięki czemu bez obaw może być intensywnie eksploatowana przez dziecko. Bezpieczeństwo zapewniają pasy, którymi można przypiąć malucha i mieć pewność, że nie wychyli się ani nie wypadnie. Dodatkowym zabezpieczeniem jest blokada kółek, uniemożliwiająca przesuwanie się krzesła. Cena poszczególnych produktów umieszczona jest pod grafiką każdego z nich.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów